Nihat Doğan'dan Seyhan Soylu'ya: "Elimde çırılçıplak fotoğrafların var"

Seyhan Soylu ve Nihat Doğan canlı yayında birbirine girdi. Soylu'ya sinirlenen Doğan, "Senin de elimde çırılçıplak fotoğrafların var" dedi.

Nihat Doğan'dan Seyhan Soylu'ya: "Elimde çırılçıplak fotoğrafların var"
13 Ocak 2022 - 12:59


Flash TV'de yayınlanan Al Sana Haber programının yorumcuları Seyhan Soylu ve Nihat Doğan canlı yayında kavga etti. Seyhan Soylu'nun "İzzet Yıldızhan ile otelde basılan sen değil miydin?" sorusuna sinirlenen Nihat Doğan "Senin de elimde çırılçıplak fotoğrafların var" sözleriyle tepki gösterdi.Nihat Doğan İzzet Yıldızhan'a tepki göstermesinin ardından programdaki moderatör Soylu tarafından bu sözlerle eleştirilince ortam gerildi. Nihat Doğan önce “Benim hiç öyle bir basılma olayım yok. Açılan bir davam veya mahkemem de yok. Konu ben olunca nedense oklar bana dönüyor ama bu konuyu açtığın için de seni kınıyorum" diyerek kendini savundu ardından Seyhan Soylu'yu tehdit etti.

Nihat Doğan "Senin de elimde çırılçıplak fotoğrafların var. Kafamı bozarsan buradan paylaşırım. Eşarbı takıp Eyüp Sultan’ a gidiyorsun. Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski ablalar melek oldu” diyerek Seyhan Soylu'yu hedef aldı. Bunun üzerine Seyhan Soylu “Ben asla inkar etmedim ki bunları. Hep anlattım. Ama 20 senedir muhafazakar bir hayat sürüyorum” dedi.

 


YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Emine Ülker
  1 hafta önce
  Bunların hepsi aynı, şeyin soyu, ama sorsan ahlak bekçileri, namus şeref haysiyet bunlara kaldıysa
 • Elbette Bir gün
  1 hafta önce
  Terbiyesiz ler
 • Konyalı
  1 hafta önce
  Sen namus edebiyatı yapıyorsun"da elalemin kadınlarının çıplak fotoğraflarını elinde tutup duruyorsun. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu yürrü anca gidersin.