Selçuk Yöntem'den yıllar sonra gelen Aşk-ı Memnu itirafı: "Kaymağını yiyorum"

Aşk-ı Memnu dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat ve Hazal Kaya gibi isimlerle birlikte başrol oynayan Selçuk Yöntem'den yıllar sonra itiraf geldi. Yöntem, "Yurt dışına gidince bunun kaymağını yiyorum" dedi.

Selçuk Yöntem'den yıllar sonra gelen Aşk-ı Memnu itirafı: "Kaymağını yiyorum"
13 Ocak 2022 - 12:52


Oyuncu Selçum Yöntem, 12 yıl önce final yapmasına rağmen hâlâ çok konuşulan 'Aşk-ı Memnu' dizisi ile ilgili itirafta bulundu.

Bloomberg HT'de 'Fatih Altaylı ile Bire Bir' programına katılan Yöntem, "Aşk-ı Memnu'yu başka bir yere koyuyorum. 12 yıl oldu, seyircide aynı diriliğini ve etkisini gösteriyor. 100 ülkede gösterildi ve yurt dışına gidince bunun kaymağını yiyorum" şeklinde konuştu.

Uzun süredir dizilerde rol almayan Selçuk Yöntem, "Dizi başka bir sorumluluk. Dünyanın hiçbir yerinde beş günde 2.5 saatlik dizi olduğunu sanmıyorum. Korkunç bir şey ama hepsini takdir ediyorum" dedi.

68 yaşındaki oyuncu, "Dizide rol alırım ama çok iyi bir konsept olması gerekiyor. Hem haftanın beş gün dizi çekip, hem de tiyatro oyunu oynamak hayatı biraz zorlar. Yaşam matematiği uyarsa olur" ifadelerini kullandı.


YORUMLAR

  • 0 Yorum