İzzet Yıldızhan "Külotla sahneye çıkmayın ya" dedi, Hande Yener'den sert yanıt geldi

Gülşen, Hadise ve Hande Yener gibi sanatçıların sahnede tercih ettiği kıyafetler gündem olmaya devam ediyor. Son olarak İzzet Yıldızhan, konuyla ilgili tepki çeken bir açıklamada bulundu. Yıldızhan "Külotla sahneye çıkmayın ya" dedi, Hande Yener'den sert yanıt geldi.

İzzet Yıldızhan "Külotla sahneye çıkmayın ya" dedi, Hande Yener'den sert yanıt geldi
11 Ocak 2022 - 09:55

Gülşen, Hadise, Simge ve Hande Yener gibi ünlü kadın şarkıcıların sahne için tercih ettikleri kıyafetler bir süredir magazin gündeminde ilk sıralarda yer alıyor. Konuya dair Gülşen'in eşi Ozan Çolakoğlu karısını desteklediğini de açıklamıştı. Ancak İzzet Yıldızhan konuya dair yeni bir açıklama yaparak yeni bir tartışmanın fitilini de ateşledi.


"KÜLOTLA ÇIKMAYIN"
İzzet Yıldızhan bu konuya dair şu ifadeleri kullandı:
“Her sanatçının yaşam biçimi var, saygı duyarım ama şu da bilinmeli ki burası Türkiye. Herkes bu topluma göre yaşamalı. Külotla da sahneye çıkmasınlar bir zahmet. Ben demiyorum ki peçe ile çıksın. Ama sahne adabı denilen bir şey var. Ben ekranlarda böyle şeyler görmek istemiyorum. Biz nispeten de olsa örf adetlerimize dikkat ediyoruz.”

HANDE YENER'DEN ÇOK SERT CEVAP
Hande Yener, sahne kıyafetleri ile ilgili yorum yapan türkücüye şu sözlerle cevap verdi:
"Ülkeye rezil olanlar ahkam kesiyor ya, bir de deneyip deneyip bir şey olamayanlar... En çok da bunlara gülüyorum. B12 kullanın, Google'a geçmiş sildirin. Bir şey yapın bari kendiniz için kostüm otoritecikleri."


YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Bekir ünal
    6 gün önce
    Kadın sanatcılar çok aşırı şelilerde bir birileri ile edebsizce soyunma yarışındalar. Bunlar soyundukca iğreç hale geliyorlar. Izzet bey,i cesaretinden dolayı teprik ediyorum.