İstanbul'da marketlerde stok sorunu yaşanırken Diyanet 3.kez 5 yıldızlı oteli kapatıyor

Diyanet'in Aralık ayında 3.kez 5 yıldızlı bir oteli kapatıyor. Otelin sadece Diyanet personeline hizmet verileceği öğrenilirken, aynı dakikalarda İstanbul'da bazı marketler stok sorunundan dolayı bazı ürünlerin satışını durdurdu.

İstanbul'da marketlerde stok sorunu yaşanırken Diyanet 3.kez 5 yıldızlı oteli kapatıyor
12 Aralık 2021 - 17:51 - Güncelleme: 12 Aralık 2021 - 18:10


Diyanet'in Alanya'daki 5 yıldızlı oteli kapatmasıyla ilgili sıcak gelişmeler yaşanıyor.

Antalya Alanya'da bulunan 5 Xafira Deluxe Hotel'i Aralık ayı içinde 3.kez kapatacağı ortaya çıkan Diyanet, bu sefer Aile ve Dini Rehberlik Büro/Merkezlerinde Görevli Personelleri aynı otele götürüyor.

Otelin tamamen Diyanet'ten gelen personel için hizmet vereceği bilgisine ulaşılırken, Diyanet farklı illerden gelenlerin karayolu masrafları da karşılanacak.

DİYANET: "TERÖR ÖRGÜTLERİYLE MÜCADELE EDİYORUZ"
Diyanet, 5 yıldızlı otelde konakladıklarının ortaya çıkması sonrasında yazılı bir basın açıklaması yaparak "Terör örgütleriyle mücadele etmemizden rahatsızlar" açıklamasında bulunmuştu.

Daha sonrasında aynı oteli ikinci kez kapatan Diyanet şimdi de 13-16 Aralık (3 Gece 4 gün) tarihleri arasında 3.kez kapatmış olacak.

Konuyu Twitter hesabından duyuran aykiri.com.tr Genel Yayın Yönetmeni Batuhan Çolak, şunları söyledi:

"İl ve ilçe müftülükleri bünyesinde hizmet sunan Aile ve Dini Rehberlik Büro/Merkezlerinde görevli personelin daha aktif ve kaliteli hizmet üretebilmeleri" amacıyla Aile ve Dini Rehberlik Büro/Merkezlerinde Görevli Personellere yönelik. Yol ücretlerini de Diyanet ödeyecek.

İstanbul'da bugün bazı marketlerin stok yetersizliğinden belirli ürünlerin satışını durdukları haberleri çıkarken, Diyanet aynı ay içerisinde 5 yıldızlı oteli 3.kez kapatıyor, bu arada da tabelalarında yer alan T.C. ifadesini kaldırıyor.

Bulgarlar ucuz ürün için Edirne'yi İran'dan gelenler Van'ı, Azerbaycan'dan gelen Iğdır'ı, Arap ülkelerinden gelenler İstanbul'u adeta yok pahasına satın alırken, ülkenin en yüksek bütçeli kurumu 5 yıldızlı oteli kapatıyor. Ve sadece Aralık ayı içinde 3. kez oluyor."

YORUMLAR

  • 0 Yorum