Süleyman Soylu'nun yeğeni konusunda sıcak gelişmeler

Kripto para dolandırıcısı Faruk Fatih Özer'in yanında oturan kişinin Süleyman Soylu'nun öz yeğeni olduğu ortaya çıktı. Lüks yaşantısı ile dikkat çeken Hasan Berk Işık ile ilgili Soylu "Ailesinden harçlık alıyor" açıklaması yaptı. Işık'ın araba plakasının SS olması dikkat çekti.

Süleyman Soylu'nun yeğeni konusunda sıcak gelişmeler
24 Nisan 2021 - 18:55 - Güncelleme: 24 Nisan 2021 - 19:26
2 milyar dolarlık kripto para ile yurt dışına kaçtığı iddia edilen Thodex'in sahibi Fatih Faruk Özer'in Süleyman Soylu ile olan fotoğrafta yer alan üçüncü kişinin Soylu'nun yeğeni Hasan Berk Işık olduğu ortaya çıktı.

Soylu ise söz konusu fotoğraf üzerine sosyal medya hesabından açıklama yayımlamış ve "İlgili şahıs Faruk Fatih Özer'i tanımıyorum. Bir yakınımız vasıtasıyla 23 Aralık 2019'da, yazılımcı gençlere verdiğimiz randevuya eklemlenerek gelmiştir. Randevu listesinde ismi mevcut değildir ve sadece fotoğraf çekimi esnasında odaya alınmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” demişti.

Cumhuriyet'in aktardığına göre, Thodex’in sahibi Faruk Özer’in Soylu ile olan fotoğrafında üçüncü kişinin Hasan Berk Işık olduğu ortaya çıktı.

Soylu’nun kız kardeşi Fatma Soylu Işık'ın oğlu Hasan Berk Işık’ın Soylu’nun yeğeni olduğu görüldü.


YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Diplomalı olmak yada olmamak bak bu önemli
    1 hafta önce
    He he he he yav.......tanimiyormus biz inanmistik zaten...Yegeninin en iyi Kankasinin kim oldugunu sormayacak ..he he yav.....dogrudur tanimiyordur.... Ulan bir kere Delikanli olun sözünüzün arkasinda durun...ALAYINIZ firildak Kirmane gibisiniz..