Hande Sarıoğlu Ertan Süzgün'e böyle seslendi: Seninle eve kapanacağız, elimi de kolumu da bağla hadi

Son günlerde adı sık sık gündeme gelen Hande Sarıoğlu'nun Ertan Süzgün'le yaptığı iddaa programında komik anlar yaşandı. Sarıoğlu, Gülşen'in şarkısını Ertan Süzgün'e söyledi.

Hande Sarıoğlu Ertan Süzgün'e böyle seslendi: Seninle eve kapanacağız, elimi de kolumu da bağla hadi
02 Kasım 2021 - 14:12 - Güncelleme: 02 Kasım 2021 - 15:02

Hande Sarıoğlu ile Ertan Süzgün'ün bir YouTube kanalında yayınlanan programında komik anlar yaşandı. Son programda Süzgün tarafından ayağının yıkanması gündem olan Sarıoğlu, bu kez partnerine şarkı söyledi.

"SENİNLE EVE KAPANACAĞIZ"
"Kasımda aşk başkadır. Seninle kasımda hiç dışarı çıkmayacağız, eve kapanacağız. Bütün kasımı seninle evde geçireceğiz" ifadelerinden sonra Sarıoğlu, Gülşen'in "Yurtta Aşk Cihanda Aşk" isimli şarkısını Ertan Süzgün'e söyledi.

Sarıoğlu, şarkının, "Elimi de kolumu da bağla hadi, bir odaya bir ömür hapset hadi Becerebilirsen zapt et hadi Yangınım çok büyük, of" kısmını seslendirdi.


NE OLMUŞTU?
HaberTürk TV'de spor spikerliği yapan Hande Sarıoğlu, sosyal medya hesabından yayınladığı dans videosu sonrası kanaldan ayrılmak zorunda kalmıştı. Sarıoğlu kararının ardından yaptığı açıklamada, "Karşılıklı aldığımız bir karar. Haber kanalının ciddiyeti, bir ağırlığı vardır. Fakat ben de kendi karakterimden vazgeçemiyorum. Ben renkli bir kişiliğim. Daha önce de kanal yönetimi beni uyarmıştı. ‘Daha dikkatli olmalısınız’ denildi. Ben de renkli kişiliğimden vazgeçemeyeceğimi, söyledim. Karşılıklı anlaşarak, istifamı verdim" açıklamasını yapmıştı.

VİDEONUN TAMAMI


YORUMLAR

  • 2 Yorum