Hande Sarıoğlu'ndan Fatih Altaylı'ya: "Zevkten dört köşeydi!"

Dans ettiği videoyu yayınladıktan sonra HaberTürk'ten istifa etmek zorunda kalan Hande Sarıoğlu, ‘göbek attığı’ için hakkında soruşturma başlatılan doktor Banu Küçükpolat’ı savunan Fatih Altaylı'yı sert sözlerle eleştirdi. Sarıoğlu, "Benim yüzüme karşı ‘Öyle g.tünü sallarsan böyle kovulursun’ derken zevkten dört köşeydi” dedi.

Hande Sarıoğlu'ndan Fatih Altaylı'ya: "Zevkten dört köşeydi!"
30 Eylül 2021 - 12:04
Sosyal medya hesabından paylaştığı dans videosunun ardından  Habertürk TV'den istifa eden Hande Sarıoğlu, Seda Sayan’ın programında ‘göbek atan’ doktor Banu Küçükpolat’a destek veren Fatih Altaylı'yı sert sözlerle eleştirdi.

"ZEVKTEN DÖRT KÖŞEYDİ!"
Fatih Altaylı’nın "Doktorların dans etme, göbek atma, eğlenme, gülme hakkı yok muydu! Hangi meslek gruplarının göbek atabileceğine, gerdan kıvırabileceğine ilişkin bir yönetmelik mi vardı! Evet alışılmadık bir durumdu belki ama ortada bir suç, bir ayıp yoktu. Göbek atan Banu Küçütpolat doktor değil de başka bir meslekten olsa, ne bileyim mesela ev hanımı olsa garibimize gidecek miydi! Hayır. Peki ev kadınları göbek atabilir doktor kadınlar atamaz mıydı!’ şeklindeki yazısını “Bilin bakalım bu köşe kimin” diyerek Instagram hesabının Hikayeler bölümünden paylaşan Hande Sarıoğlu, devamında şu ifadeleri kullandı: “Benim yüzüme karşı ‘Öyle götünü sallarsan böyle kovulursun’ derken zevkten dört köşeydi.

Medyaradar'ın haberine göre, Hande Sarıoğlu, Altaylı’ya yönelik sert göndermeli paylaşımlarının ardından ise söz konusu gündem olan videosunu yeniden paylaştı.

Sarıoğlu, Altaylı’nın yazısının devamını ise “Yok yaa bak sen” notunu düşerek paylaştı. Hande Sarıoğlu, bir sonraki paylaşımında ise Fatih Altaylı’nın ‘Bir insanın mesleğini, işini, görevini ciddi yapıp yapmadığına değil, görev tanımına göre hayatın diğer alanlarındaki ciddiyetine göre değerlendiriyorduk’ şeklindeki sözlerine karşılık “E siz değil miydiniz evimde arkadaşlarımla göbek attım diye savunmamı isteyen” ifadelerini kullandı.

"BENİMLE DANS EDER MİSİN FATİH ALTAYLI"
Sarıoğlu, Altaylı’nın yazısından “Siz dans etmediniz mi, hiç göbek atmadınız mı? Atmadıysanız atın. Rahatlarsınız!” bölümünü işaretledikten sonra ise “Benimle dans eder misin Fatih Altaylı?” diye yazarak söz konusu videosunu da yeniden paylaştı.


YORUMLAR

  • 0 Yorum