Vitor Pereira, o soruya tepki gösterdi: "Konuşmaktan yoruldum!"

UEFA Avrupa Ligi'nde Antwerp ile karşılaşacak olan Fenerbahçe'de teknik direktör Vitor Pereira basın toplantısı düzenledi. Pereira, kendisine sorulan bir soruya tepki gösterdi. İşte detaylar...

Vitor Pereira, o soruya tepki gösterdi: "Konuşmaktan yoruldum!"
20 Ekim 2021 - 16:20
UEFA Avrupa Ligi D Grubu’nda Antwerp ile Kadıköy’de karşılaşacak olan Fenerbahçe’de teknik direktör Vitor Pereira ve genç yıldız Ferdi Kadıoğlu, maç öncesi açıklamalarda bulundu.

Mutlak 3 puan istediklerini belirten Kadıoğlu ve Pereira'nın açıklamaları şöyle:
"Tabii ki iki takım için çok önemli bir maç. 3 puan alıp bu gruptaki savaşı devam ettirmek için çok önemli. Seviyelerimizin de sonuçlara baktığımız zaman çok yakın olduğunu görüyoruz. Bizim biraz daha bu maçlarda tecrübe edinmeye ihtiyacımız var. Elimizden gelenin en iyisini yaparak 3 puan almak istiyoruz.

Futbol gerçekten zor iş. Böyle kötü bir sonuç aldığımız zaman yeni bir reaksiyon göstermen gerekiyor. Bir sonraki maça hazırlanmayı düşünmeniz gerekiyor. Burası farklı bir turnuva. Olympiakos maçında ders aldığımızı düşünüyorum. Sadece duygularınızla oynayamazsınız. Aklınızla da oynamanız gerekiyor. Yarın bizim reaksiyon göstererek en iyi seviyede olmamız gerekiyor. Yarın mutlak 3 puan almak istiyoruz.

PEREİRA'DAN FORMASYON SORUSUNA TEPKİ
Yine formasyonla ilgili bir soru. Bunun hakkında çok konuştum. Formasyonla ilgili konuşmaktan yoruldum. Bizim için en önemlisi saha içerisinde dengeye sahip olmak hem ofans hem de defans anlamında…

Hiçbir şeyi bahane olarak göstermiyorum. Türkiye’ye bahane göstermeye gelmedim. Mükemmel bir lig olmadığını biliyorum. Ben de her geçen gün hatalarımı düzeltmeye çalışıyorum. Hakemlerin de kendi hatalarını düzeltmesi gerektiğini düşünüyorum. Biz takım ruhumuzu sahada gösterip mükemmel taraftarlarımızla birlikte galibiyet almak istiyoruz."

MİLLİ TAKIM TERCİHİ
Ferdi Kadıoğlu, "Antwerp karşısında kazanarak galip gelmek istiyoruz. Eski takım arkadaşlarımızla karşılaşacağız. Umarım kazanan taraf oluruz. Hocamız beni nerede oynatmak isterse ben orada oynarım. Şu anda yeni pozisyonumda oynamaktan dolayı memnunum. 3 farklı Milli Takımı seçme ihtimalim var. Henüz karar vermedim. Benim için zor bir karar olacak. Sabırlı olmam ve iyi düşünmem gerekiyor" dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum