ultrAslan'dan Fatih Terim ve Mustafa Cengiz'e istifa çağrısı

Galatasaray'ın taraftar grubu ultrAslan'ın lideri Sebahattin Şirin, Sarı Kırmızılı takımın son maçlardaki kötü gidişatı üzerine Başkan Mustafa Cengiz ve teknik direktör Fatih Terim'e istifa çağrısında bulundu.

ultrAslan'dan Fatih Terim ve Mustafa Cengiz'e istifa çağrısı
22 Nisan 2021 - 09:46

Galatasaray taraftar grubu ultrAslan'ın lideri Sebahattin Şirin, Sarı Kırmızılı takımın şampiyonluk yarışında üst üste yara alarak şansının azalması üzerine Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ve teknik direktör Fatih Terim'e istifa çağrısında bulundu.

Şirin, Twitter'dan yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:
"Geçtiğimiz hafta son dönemde yaşananlar üzerine Başkanımız Mustafa Cengiz için bir yazı kaleme alarak mevcut ortamda Galatasarayımızın önünü açmak için son bir hizmet beklediğimizi belirtmiştik. Bu düşüncemizi tekrarlayarak ve ekleyerek; Mustafa Cengiz ve Teknik Heyetimizden Galatasarayımızın önünü açmasını istiyoruz. Vefalı Galatasaray Camiası olumlu hizmetlerinizi her zaman hatırlayacaktır. Galatasaray ve Galatasaray taraftarı sizlerden son bir hizmet bekliyor."

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, daha önce yaptığı açıklamada taraftara sözünün olduğunu ve sözleşmesinin sonuna kadar istifa etmeyeceğini ifade etmişti.


YORUMLAR

  • 0 Yorum