Tüm ülkelerden başvuru alınıyor: The Simpsons izleyene 63 bin TL'lik ödül!

İlk bölümü 1989'da yayımlanan Kült çizgi dizilerden The Simpsons'ı analiz etmek isteyen İngiliz firma, diziyi baştan sonra izleyecek birisini aradığını duyurdu. Firma, bu işi yapacak kişiye ise 5 bin sterlin yani yaklaşık 63 bin TL ödeyecek.

Tüm ülkelerden başvuru alınıyor: The Simpsons izleyene 63 bin TL'lik ödül!
16 Ekim 2021 - 09:38

Bir İngiliz firması The Simpsons dizisini analiz edecek bir kişi aradığını duyurdu. Hakkında yapılan 'geleceği görüyor' efsanesini mercek altına almak isteyen firma, ünlü çizgi dizi The Simpsons’ın tüm bölümlerini sekiz hafta içinde izleyecek kişiye 5 bin bin sterlin yani yaklaşık 63 bin TL ödeyecek.

Bölüm başına 6.80 sterlin kazanacak kişiye firma diziyi izlemesi için internet ve abonelik masraflarının yanı sıra her hafta bir kutu donut hediye edecek.

TÜM ÜLKELERDEN BAŞVURU ALINIYOR, İNGİLİZCE ZORUNLU
shiftdelete'de yer alan habere göre, ilanı veren işletme, tüm ülkelerden 18 yaş ve üzeri kişilerin başvurularını kabul ettiğini açıkladı. Başvuracak kişinin İngilizce bilmesi gerektiğini de belirtti. Çalışma koşullarından da bahseden şirket, işin toplamda 8 hafta süreceğini ve haftalık en az 35,5 saat çalışılacağını söyledi.

KORONAVİRÜS SALGINI, TRUMP'IN BAŞKAN SEÇİLMESİ...
Dizinin hayranları, The Simpsons'ın 'doğru çıkan' en son tahminlerine örnek olarak 2013 Avrupa at eti skandalı, Donald Trump’ın Amerikan Başkanı seçilmesi, koronavirüs salgını ve İngiltere’deki yakıt krizini gösteriyor.


YORUMLAR

  • 0 Yorum