TRT'de üst düzey ayrılık

TRT yönetiminde gerçekleşen görev değişikliğinin ardından kurum içerisinde yaşanan ayrılıklara bir yenisi daha eklendi. TRT Kurdi Kanal Koordinatörü Mustafa Ekici, bugün kanalla yollarının ayrıldığını duyurdu.

TRT'de üst düzey ayrılık
12 Ekim 2021 - 11:58
TRT'de yaşanan yönetim değişikliğinin ardından üst düzey yönetimden istifalar gelmeye devam ediyor. Medyaradar'da yer alan habere göre, TRT Kurdi Kanal Koordinatörü Mustafa Ekici, bugün kanalla yollarının ayrıldığını duyurdu. Ekici, paylaşımında eski TRT Genel Müdür İbrahim Eren’i ise unutmadı

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Mustafa Ekici, şu ifadeleri kullandı:
“Değerli Dostlarım; 7 yılı aşkın süredir yürüttüğüm TRT Kurdi kanal Koordinatörlüğü görevinden bugün itibari ile ayrılmış bulunmaktayım. İyisi ile kötüsü ile bu 7 yılda milletimize ve ülkemize hizmet etmeye çabaladım, bu süreçte değerli dostlar edindim, güzel insanlar tanıdım,


ESKİ GENEL MÜDÜRÜ UNUTMADI
Kanalda birlikte çalıştığım arkadaşlar başta olmak üzere içerden dışardan bana ve ekibe destek olan herkese sonsuz minnet ve şükranlarımı sunarım. Bunların başında şüphesiz TRT eski Gn. Md. Sayın İbrahim Eren geliyor, onun destek ve güveni olmasaydı kanal buralara gelmezdi.

Siyasetin keskin sınırlarında bulunan bir alanda 7 yılda yaptıklarımızın en büyük takdirini her kesimden seyircimiz gösterdiği teveccüh ve sahiplenme ile göstermiştir. Değerli seyircilerimize de yürekten teşekkürler.

Yeni gelecek arkadaşlara başarı dileklerimi sunarım, Allah milletimize, ülkemize ve sınır aşan bir mefkûre olarak ümmetimize hayırlı hizmetler yapmayı nasip eylesin. Bundan sonra da farklı mecralarda inandığım değerler için çalışmaya devam edeceğim. Hepiniz saygı ile selamlarım.”


YORUMLAR

  • 0 Yorum