Trabzonspor'un Roma ile oynayacağı maç şifresiz yayınlanacak!

UEFA Konferans Ligi Play-Off turunda temsilcimiz Trabzonspor, perşembe günü İtalyan devi Roma ile karşılaşacak. Mücadele şifresiz yayınlanacak. İşte detaylar...

Trabzonspor'un Roma ile oynayacağı maç şifresiz yayınlanacak!
14 Ağustos 2021 - 20:48

UEFA Konferans Ligi 3. Ön Eleme Turu'nda Molde'yi eleyen temsilcimiz Trabzonspor, Play-Off turunda İtalyan devi Roma ile karşılaşacak. Dünyanın en iyi teknik direktörleri arasında yer alan Jose Mourinho'nun yönettiği Roma, ilk resmi maçına da Trabzonspor karşısında çıkacak. Mücadele şifresiz olarak yayınlanacak. 

19 Ağustos'ta Trabzon'da oynanacak karşılaşma A Spor'da yayınlanacak. Söz konusu mücadelenin biletleri de satışa sunuldu.

Bilet fiyatları kategorilerine göre şu şekilde belirlendi:
VIP Platinum: 1000 lira.
VIP Gold: 800 lira.
VIP Silver: 600 lira
Batı tribün: 500 lira.
Doğu tribün: 350 lira.
Fırtına tribün: 200 lira.
Kale arkaları: 150 lira.
Misafir takım: 150 lira.

MAÇLARA AŞI ZORUNLULUĞU
Sadece Trabzonspor Passolig kart sahipleri tarafından alınabileceği belirtilen biletlerin, Medical Park Stadı'nın yüzde 50 kapasitesi oranında satışa sunulacağı ve tribünde yerini almak isteyen taraftarlara çift doz aşı olma zorunluluğu getirildiği vurgulandı.

İki doz aşı olan kişilerin son dozunun üzerinden en az 14 gün geçmesi gerektiği de aktarıldı.

Ayrıca, yurt dışında yaşayan taraftarların da aynı kurallar kapsamında olduğu ve çift doz aşılarını pasaportlarına işletmeleri gerektiği kaydedildi.


    YORUMLAR

    • 0 Yorum