Sunucu Ela Rümeysa Cebeci'ye köpekler saldırdı!

Sunucu Ela Rümeysa Cebeci, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla İstanbul Bebek’te sokak köpeklerinin saldırısına uğradığını duyurdu. Cebeci "İlk kez köpekten kaçtım ama kurtulamadım" dedi.

Sunucu Ela Rümeysa Cebeci'ye köpekler saldırdı!
04 Ekim 2021 - 11:40


Sunucu Ela Rümeysa Cebeci, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda Bebek’te sokak köpeklerinin saldırısına uğradığını açıkladı.

İlk paylaşımında “Bebek’te yürüyüş yaparken sokak köpeği ısırdı, dün günüm hastanelerde geçti” diyen Cebeci, sözlerine şöyle devam etti: “5 doz kuduz aşısı yaptıracağım. Korkunçtu... Bir geçmiş olsununuzu alırım.”

‘BEBEK GİBİ BİR YERDE...’
Medyaradar'ın haberine göre, söz konusu paylaşımının ardından bir paylaşımda daha bulunan ünlü sunucu Ela Rümeysa Cebeci, “Bebek gibi bir yerde sokakta saldırgan hayvanların olması nasıl bir duyarsızlık? Kimi suçlayacağız. Belediyeyi mi? Orada yaşayan insanları mı? Saldırgan ve kudur olduğu o kadar belliydi ki hayatımda ilk kez bir köpekten kaçtım ama kaçsam da kurtulamadım" dedi.

Ela Rümeysa Cebeci "Dünyanın hiçbir yerinde böylesine başıboşluk yokken biz neden sokaklarımızın özellikle çocuklar için böylesine tehlikeli kalmasına izin veriyoruz. Nazara inanıyorum ama nazar deyip geçilmemesi gereken bir konu bu. Ve sonrası taksicilerin biz karşının taksisiyiz diyerek beni almaması... İstanbul vahim durumda işin özü” ifadelerini kullandı.


loading...

YORUMLAR

  • 0 Yorum