Süleyman Soylu'ya yakınlığıyla bilinen Murat Şahin'in, Sedat Peker ile fotoğrafları çıktı

Süleyman Soylu'ya yakınlığıyla bilinen Milli Beka Hareketi Genel Başkanı'nın Sedat Peker ile fotoğrafları ortaya çıktı.

Süleyman Soylu'ya yakınlığıyla bilinen Murat Şahin'in, Sedat Peker ile fotoğrafları çıktı
13 Mayıs 2021 - 20:21

Sedat Peker ve Süleyman Soylu arasındaki kavga gündemdeki yerini koruyor. Peker'in akrabam dediği Reşat Akif Fazlıoğlu'nun nikah şahidinin Süleyman Soylu çıkmasının ardından yeni bir gelişme daha yaşandı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya yakınlığıyla bilinen Milli Beka Hareketi Genel Başkanı Murat Şahin'in, Sedat Peker ile birlikte fotoğrafları çıktı.

10 Aralık 2018 yılında Sedat Peker'in sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafta Murat Şahin'in evine destek ziyaretine geldiği ifade ediliyor:

"Milli Beka Hareketi Sayın Genel Başkanı kıymetli kardeşim Murat Şahin ve hareketin Onursal Başkanı olan kıymetli kardeşim Hüseyin Hacıoğlu bazı kunduzların şahsım hakkında yapmaya çalıştıkları olumsuz algı hareketine karşılık evime yapmış oldukları destek ziyaretinin fotoğrafı."PEKER'İN AÇIKLAMALARI SONRASINDA ŞAHİN'DEN DESTEK
Milli Beka Hareketi'nin Soylu'ya yakınlığı defalarca haberleştirilirken bu konuda herhangi bir yalanlama gelmedi.

2020 yılında ise Milli Beka Hareketi Genel Merkezi'ne bir saldırı girişimi olmuş, Şahin saldırıdan Metin Külünk'ü sorumlu tutmuştu. 

Peker'in, Youtube hesabından yaptığı paylaşımlar sonrasında Murat Şahin'in twitter hesabından yaptığı paylaşımlar da dikkat çekti.

Şahin, Soylu'ya destek veren çok sayıda video ve fotoğraf paylaştı. 

POLİS KİMLİĞİ VE BASIN KARTI İLE YAKALANMIŞTI
Murat Şahin, İstanbul Taksim’de yapılan polis çevirmesinde aracından sahte polis kimliği, polis telsizi, çakar ışığı ve sahte basın kartı çıkmasıyla haberlere konu olmuştu.

 


YORUMLAR

  • 0 Yorum