Reşat Hacıfazlıoğlu kimdir? Süleyman Soylu Reşat Hacıfazlıoğlu'nun yeğeninin nikah şahidi olmuştu

Sedat Peker "Akrabam" dediği Reşat Hacıfazlıoğlu'nun yeğeni Hakan Fazlıoğlu'nun nikah şahidi Süleyman Soylu çıktı.

Reşat Hacıfazlıoğlu kimdir? Süleyman Soylu Reşat Hacıfazlıoğlu'nun yeğeninin nikah şahidi olmuştu
25 Mayıs 2021 - 18:20 - Güncelleme: 25 Mayıs 2021 - 19:18
Sedat Peker yayımladığı videolarla gündemdeki yerini koruyor. Son videosunda özellikle Süleyman Soylu hakkında oldukça ciddi iddialarda bulunan Peker, uzun bir süre Soylu’yla iletişim halinde olduğunu ve koruma polisinin de Soylu tarafından tahsis edildiğini söyledi. 

Peker’in en çarpıcı iddialarından birisi de, Soylu’nun, Peker’in akrabası Reşat Hacıfazlıoğlu’na “Ben İstanbul’a karışamıyorum” dediği üzerineydi.

Peker sadece bununla da kalmayıp Raşat Hacıfazlıoğlu ve Süleyman Soylu’nun telefon sinyallerinin incelenmesini ve böylelikle gerçeğin ortaya çıkacağını söyledi. Soylu ise Twitter hesabından yaptığı açıklamada Sedat Peker için çok sert ifadeler kullanarak, iddiaları kesin bir dille yalanlamıştı. 

HAKAN FAZLIOĞLU'NUN NİKAH ŞAHİDİ 
HalkTv'nin yerel haber sitesi "gophaber"e dayandırdığı habere göre, Süleyman Soylu’nun Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı olduğu 3 Nisan 2016 tarihinde Reşat Hacıfazlıoğlu’nun yeğeni Hakan Fazlıoğlu’nun nikahına katıldı. Gaziosmanpaşa’da kıyılan nikahın şahitliğini de yapan Soylu, genç çiftin evlilik cüzdanını veren kişi oldu.

KAPAK FOTOĞRAFI SOYLU İLE
Hakan Fazlıoğlu'nun Facebook hesabındaki kapak fotoğrafının nikah töreninden Süleyman Soylu ile yan yana olduğu bir kare olması dikkat çekti.

SOSYAL MEDYA HESABINI KAPATTI
Süleyman Soylu'nun nikah şahitliğini yaptığı Reşat Hacıfazlıoğlu'nun yeğeni Hakan Fazlıoğlu sosyal medya hesabındaki Soylu ile olan kapak fotoğrafı da dahil tüm içerikleri gizledi, sonrasında da hesabını kapattı.


YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Misafir
    4 ay önce
    Reşat Fazlıoğlu ve Sedat Peker yan yana... dediğiniz fotoğraftaki aziz fazlıoğlu