Stefan Kuntz'tan tepki çeken 'kaleci' açıklaması: Kolaya kaçmadım!

Norveç karşısında A Milli Takın ile ilk sınavını veren Stefan Kuntz, maç sonunda yaptığı açıklamalarla dikkat çekti. Kaleci tartışmasını hararetlendirecek ifadeler kullanan Kuntz, "Fenerbahçe'nin kalecisine kaleyi teslim ettim' deseydim belki herkes memnun olurdu ama kalecimiz de bu şansı hak ediyordu. Ben kolaya kaçmadım." dedi.

Stefan Kuntz'tan tepki çeken 'kaleci' açıklaması: Kolaya kaçmadım!
09 Ekim 2021 - 10:12
Türkiye, Alman hoca Stefan Kuntz yönetiminde çıktığı ilk maçta Norveç ile 1-1 berabere kaldı. Maç sonu açıklamalarda bulunan Kuntz, 'kaleci' tartışmalarını tekrar gündeme getirecek ifadeler kullandı.

Kuntz, yaptığı açıklamada "Fenerbahçe'nin kalecisine kaleyi teslim ettim' deseydim belki herkes memnun olurdu ama kalecimiz de bu şansı hak ediyordu. Ben kolaya kaçmadım." dedi. Kuntz'un bu sözleri sosyal medyada taraftarların tepkisine neden oldu.

Kuntz'un açıklaması şöyle:
 "Belki de şunu demek daha kolay olurdu. Fenerbahçe'nin kalecisini aldım deseydim o zaman herkes memnun olurdu belki. Kalecimizin de bu şansı hak ettiğini söylemem gerekiyor. Kolaya kaçmadım. Yeni sistemimiz var. Çapraz uzun toplar attık, onlar da başarılıydı. Şu an önemli olan 3 maçta 9 puan toplamak çünkü eleme turlarından çıkabilmek için kapı bir daha aralanırsa bu kapıdan geçmeye hazır olmalıyız. Bakalım ondan sonra yola nasıl devam edeceğiz"

YORUMLAR

  • 0 Yorum