Sosyal medya 11 yaşındaki küçük kızı konuşuyor: "5 kişiyiz, 2 bin lira kime yetsin!"

Sokak röportajı yapıldığı esnada söz almak isteyen küçük kız, söyledikleriyle Türkiye’nin ekonomide ve politikada ne halde olduğunu gözler önüne serdi. Babasının emekli maaşı yetmediği için ek iş yaptığını ve annesinin de çalışmaya başladığını belirten kız çocuğu, ebeveynlerinin işte olduğu sürede 2 kardeşine kendisinin baktığını söyledi. 

Sosyal medya 11 yaşındaki küçük kızı konuşuyor: "5 kişiyiz, 2 bin lira kime yetsin!"
16 Ağustos 2021 - 16:33
Küçük kız, 11 yaşında olduğunu ve kendisinden küçük 2 kardeşine de ailesi çalışırken baktığını belirtti. Kız çocuğunun konuşmasında “Babam, emekli maaşıyla 2 bin lira alıyor. Annem çalışmak zorunda kalıyor. Ben küçükken annem bana bakıyordu, ben şimdi büyüdüm kardeşlerime bakıyorum” dedi. 

YouTube kanalı SND TV’nin yaptığı sokak röportajında söz alan 11 yaşındaki kız çocuğu, babasının emekli maaşı ile geçinemediklerini ve annesinin de ek iş yaptığını söyledikten sonra “Kime yetsin 2 bin lira? Biz 5 kişilik aileyiz. Ben kardeşlerime bakıyorum. Onlar da şimdi bu sene okula başlayacak” şeklinde konuştu. 

Arkadaşlarıyla vakit geçirmesi, oyun oynaması gereken yaşta olan 11 yaşındaki kız çocuğunun söyledikleri kısa sürede sosyal medyada ses getirdi.

İşte o video;

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Mert
  2 ay önce
  11 yaşındaki çocuğu bu sözleri söyleten siz AKP oy veren akılsız beyinsiz şuursuz insanlar sebeptir. https://www.youtube.com/watch?v=G2VF_HoAu7U
 • Yazik oldu Ülkeme Biatcilar yüzünden
  2 ay önce
  Aynen Mert Arkadas Ülke'nin heryeri mal dolu....durum vahim....Ülke hergün dahada dibe vuruyor...