Sinan Engin, Mustafa Cengiz'in ölüm nedenini açıkladı

Beyaz Futbol'da yorumculuk yapan Sinan Engin, Mustafa Cengiz'in ölüm nedenini canlı yayında açıkladı.

Sinan Engin, Mustafa Cengiz'in ölüm nedenini açıkladı
30 Kasım 2021 - 16:03 - Güncelleme: 30 Kasım 2021 - 16:21


Bir süredir hastanede tedavi gören Mustafa Cengiz 71 yaşında hayata gözlerini yumdu. Mustafa Cengiz'in cenazesi, ikindi namazının ardından Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nde kılınan cenaze namazıyla kaldırıldı.

Cengiz'in cenazesine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve spor camiasından birçok isim katıldı. TFF Başkanı Nihat Özdemir, Mustafa Cengiz yönetiminde sarı-kırmızılı ekibin yöneticiliğini yapan Abdurrahim Albayrak ve Yusuf Günay, Galatasaray'ın mevcut başkanı Burak Elmas, teknik direktör Fatih Terim ve Fenerbahçe Başkanı Ali Koç başta olmak üzere birçok kişi törende yer aldı.

ÖLÜM NEDENİNİ AÇIKLADI
Beyaz TV yorumcusu Sinan Engin, Mustafa Cengiz'in ölüm nedenini canlı yayında açıkladı. Engin, "Bir gün yakın arkadaşına hastane ziyaretine gidiyor, arkadaşının midesine bir aletle bakıyorlar. Doktorun ısrarı üzerine 'başkanım size de bir bakalım' deniyor ve Mustafa Cengiz kırmayıp kendine de baktırıyor. O sırada tamamen tesadüf bir şekilde mide kanseri olduğu ortaya çıkıyor." dedi ve stüdyoda bu durum büyük şaşkınlıkla karşılandı.


YORUMLAR

  • 0 Yorum