Semih Öztürk TV8'den kovuldu iddiası! Eşi Kurretülayn Matur'un paylaşımı dikkat çekmişti

TV8'de Survivor yarışması hakkında yorumlarda bulunan Semih Öztürk'ün kanaldan kovulduğu iddia edildi. Öztürk'ün eşi Kurretülayn Matur'un sosyal medya paylaşımı nedeniyle Acun Ilıcalı tarafından kovulduğu öne sürüldü.

Semih Öztürk TV8'den kovuldu iddiası! Eşi Kurretülayn Matur'un paylaşımı dikkat çekmişti
10 Mart 2022 - 14:51 - Güncelleme: 10 Mart 2022 - 14:58


Acun Medya Genel İdari Koordinatörü Alpay Kazan, kanser nedeniyle geçtiğimiz günlerde hayatını kaybetmişti. Kazan'ın vefatının ardından Ütopya yarışmasıyla ünlenen ve sonrasında Semih Öztürk ile evlenen Kurretülayn Matur'un Twitter'dan yaptığı paylaşım dikkat çekmişti.

Matur, "Hayat böyle bir şey işte. Bugün varsın, yarın yoksun. Kimsenin hayatını değiştirecek kadar hakkına girmeden, üzmeden, kırmadan yaşamalı insan. Hayatımdaki herkesi affettim. Bir seni affedemedim. İki dudağımın arasından çıkmıyor 'helal olsun'. Acım, öfkem, kırgınlığım geçmiyor" ifadelerini kullanmıştu. Matur'un bu paylaşımını Alpay Kazan için yaptığı ileri sürüldü.Matur'un paylaşımının ardından dikkat çeken bir gelişme yaşandı. TV8'de yayınlanan Survivor Ekstra'da sunuculuk yapan Semih Öztürk, dün yayınlanan programa çıkmadı.

Semih Öztürk'ün eşi Kurretülayn Matur'un paylaşımı nedeniyle kanal yönetimiyle sorun yaşadığı ve kovulduğu ileri sürüldü. Konuyla ilgili Öztürk'ten henüz bir açıklama gelmedi. Semih Öztürk'ün programa çıkmaması da Twitter'da gündem oldu.


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum