Survivor yarışmacıları ada konseyinde gözyaşlarına boğuldu, Alpay Kazan'ın vefat haberini aldılar

Survivor All Star'ın son bölümünde duygusal anlar yaşandı. Sunucu Murat Ceylan, ada konseyinde Acun Ilıcalı'nın sağ kolu Alpay Kazan'ın vefat haberini verdi. Ceylan ve yarışmacılar gözyaşlarına boğuldu.

Survivor yarışmacıları ada konseyinde gözyaşlarına boğuldu, Alpay Kazan'ın vefat haberini aldılar
08 Mart 2022 - 09:55


Survivor 2022 All Star, dün akşam dokunulmazlık oyunuyla ekranlara geldi. Oyunu kaybeden gönüllüler için ada konseyi yapıldı. Ancak konseyde duygusal anlar yaşandı.

Bir süredir kanser tedavisi göre sağ kolu Acun Medya Genel İdari Koordinatörü Alpay Kazan'ın ölüm haberini alan Acun Ilıcalı Türkiye'ye döndü. Konseyi Murat Ceylan sundu.

Murat Ceylan, ayakta durmakta güçlük çekerken yarışmacılara acı haberi verdi. Bir süre sessiz kalarak ağlayan Ceylan, "Ekibimizden, ailemizden çok değerli biri, canımız parçamız bizden koptu. Bir süredir boğuştuğu amansız hastalığa maalesef Alpay ağabeyimiz yenik düştü. Bugün ben de sınanıyorum, ne diyeceğimi bilemiyorum. Ayakta durmakta güçlük çekiyorum, kelimeleri seçemiyorum. Alpay ağabey şahsım adıma çocukluğumdan beri tanıdığım, bana ağabeylik yapan biriydi. Sizler de yakından tanıyordunuz çoğunuzun anıları vardı" ifadelerini kullandı.

Ceylan'ın haberi vermesinin ardından yarışmadan önce annesini kanserden kaybeden Merve Aydın gözyaşlarına boğuldu. Hastalıktan nefret ettiğini söyleyen Aydın, acılı aileye de sabır diledi. Atakan ise Alpay Kazan'ı çok sevdiğini ve büyük üzüntü duyduğunu söyledi. Ayşe, Gökhan, Sema ve diğer yarışmacılar da gözyaşlarına hakim olamadı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum