Sedat Peker yeni videosunu ne zaman yayınlayacak: "Ülke değiştirebilirim"

Sedat Peker'in yeni videolarla ilgili beklemeye geçmesinin ardından bir açıklama daha geldi. Peker, 15 gün içinde güvenlik sorunu çözülmezse farklı bir ülkeye geçebileceğini açıkladı.

Sedat Peker yeni videosunu ne zaman yayınlayacak: "Ülke değiştirebilirim"
19 Haziran 2021 - 18:38

Sedat Peker yeni videola yayınlamaması ile alakalı bir açıklama daha yaptı. Dün akşam yaptığı ilk açıklamada güvenlik gerekçesiyle video çekilmesinin uygun görülmediğini belirtirken bugün konuyla ilgili yeni detaylar paylaştı.

15 gün boyunca video yayınlamayacağını açıklayan Peker, güvenlik sorunu çözülmezse ülke değiştireceğini açıkladı.

İşte Peker'in konuyla ilgili son açıklamaları:

"Kıymetli dostlarım, en üst derecede suikaste uğrayacağım yönünde bilgiler olduğu için video çekmem mümkün olmuyor. 15 gün sonra ikinci bir durum değerlendirmesi yapacağız. Eğer ki yine video yayınlamamın risk teşkil ettiği söylenirse başka bir ülkeye geçeceğim.

Dostlarım,bulunduğum ülkenin güvenlik yetkililerine hiç değilse beni merak eden insanlar için 5 dakikalık,kısaca sağlığım yerinde,cezaevinde değilim, hayattayım diye bir video çekeyim dedim.Şu an bu konuyla alakalı haber bekliyorum.Cevap gelince böyle bir video yükleyeceğim

süslü sülünün ve onun trol ekiplerinin bana karşı saygısızlık yaptıklarından cevap vermem lazım, yoksa akıl sağlığımı kaybederim dedim. Öyle ya, ben bir süslüye cevap vermezsem, bir de Deridun Başkanla makara yapmazsam psikolojim bozulur.

Bazı kaşarlar (süslü sülümanın trol ekibi), Bu tweetleri Sedat Peker yazmıyor diye propaganda yapıyorlar. Müsaadenizle onlara sokak diliyle şunları söylemek isterim (bahçıvansınız biberiniz yok, dal………. haberiniz yok.)"


YORUMLAR

  • 0 Yorum