Şahin Mengü için TBMM'de cenaze töreni düzenlendi! Törene kimler katıldı?

CHP eski milletvekili ve avukat Şahin Mengü, dün sabah hayatını kaybetti. Mengü için bugün TBMM'de cenaze töreni düzenlendi. Mengü'nün cenaze törenine katılan isimler arasında Abdülhamit Gül, Kemal Kılıçdaroğlu, Bülent Arınç, Oktay Vural ve birçok isim katıldı.

Şahin Mengü için TBMM'de cenaze töreni düzenlendi! Törene kimler katıldı?
21 Eylül 2021 - 13:16

Bülent Ecevit ile Deniz Baykal’a da avukatlık yapan CHP eski milletvekili Şahin Mengü, dün sabah hayatını kaybetti. Mengü için TBMM'de cenaze töreni düzenlendi. Törene birçok siyasi isim katıldı. Törende Şahin Mengü'nün özgeçmişi okundu, saygı duruşunda bulunuldu ve dua edildi.


Şahin Mengü’yü son yolculuğuna uğurlayanlar arasında; Mengü ailesi, Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eski TBMM Başkanı Bülent Arınç, eski Dışişleri Bakanı Hikmet Çetin, Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, eski CHP Genel Sekreteri Önder Sav, TBMM İdare Amiri Ali Şahin ile Erkan Haberal, TBMM Genel Sekreteri Mehmet Ali Kumbuzoğlu, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, CHP Grup Başkanvekili Engin Altay ile Özgür Özel, İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan, AKP Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu ile Mahir Ünal, DEVA Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, eski Ulaştırma ve Altyapı Bakanı ve MHP milletvekili Oktay Vural, Memleket Partisi Genel Başkanvekili ve Parti Sözcüsü Gaye Usluer ile CHP'den çok sayıda milletvekili yer aldı.

Şahin Mengü, Kocatepe Camii'nde kılınacak cenaze namazının ardından Cebeci Asri Mezarlığı'na defnedilecek.


YORUMLAR

  • 0 Yorum