Putin'in sarayındaki striptiz salonunun görüntüleri yayınlandı: Navalni'nin ekibi paylaştı!

Rus muhalif Aleksey Navalni'nin internet sitesinde, Vladimir Putin’e ait olduğu iddia edilen 1,3 milyar dolarlık saraydaki striptiz salonunun görüntüleri paylaşıldı.

Putin'in sarayındaki striptiz salonunun görüntüleri yayınlandı: Navalni'nin ekibi paylaştı!
21 Ocak 2022 - 12:04


Rusya'da tutuklu bulunan muhalif lider Aleksey Navalni'nin internet sitesinde, Putin'e ait olduğunu iddia edilen 1.3 milyar dolarlık saraya ilişkin görüntüler yayınlandı. Sarayda striptiz salonu olduğu görüldü. Görüntülerin Navalni'nin sitesinde yayınlanmasıyla birlikte 24 saat içinde 24 milyondan fazla görüntülendi.

Navalni, Putin'in emriyle zehirlendiği iddiasıyla Almanya'da tedavi gördükten sonra Rusya'ya dönüşünde geçen yıl tutuklanmış, ardından Putin'in gizli sarayı olduğu iddia edilen lüks evin görüntüleri basına sızmıştı.

Gizli tüneli, yüzme havuzu, buz pisti, kilisesi, tiyatro ve spor salonu olan sarayda Putin’in yatak odası olduğu söylenen odanın görüntüleri de dikkat çekmişti. Navalni'nin ekibi son olarak da sarayda direk dansı yapılan salonun görüntülerini yayınladı.


Daha önce direk dansı salonunun evin planlarına göre bilgisayarda oluşturulan bir örneği paylaşılmıştı. Orijinal fotoğrafla beraber paylaşılan notta “Striptiz salonu gerçekten var. Hayal ettiğimizden çok daha kötü görünüyor” dendi.

Sarayda ayrıca bir kumarhane ve disko olduğu da belirtiliyor. Rusya'nın simgelerinden biri olan çift başlı kartal görseli de sarayın birçok yerinde görülebiliyor.

PUTİN REDDETMİŞTİ
Putin’in yasa dışı kaynaklarla Karadeniz kıyısında kendisine lüks bir saray yaptırdığını öne süren video, geçen sene büyük ses getirmiş ve 24 saat içinde 20 milyondan fazla izlenmişti. Navalni'nin ekibi, sarayı “Rusya tarihinin en büyük yolsuzluk skandalı” olarak tanımlarken, Putin sarayın kendisine veya yakın akrabalarına ait olduğu iddialarını reddetmişti.

Putin'e yakın isimlerden Rus milyarder Arkadi Rotenberg de sarayın kendisine ait olduğunu belirtmişti.


YORUMLAR

  • 0 Yorum