Nureddin Nebati'nin FETÖ fotoğrafını eski Zaman yazarı Hüseyin Gülerce savundu!

Nureddin Nebati'nin Hazine ve Maliye Bakanı olarak atanmasının ardından FETÖ elebaşı Fethullah Gülen'i ziyaret ettiği fotoğraf gündem oldu. Nebati'nin fotoğrafını ise FETÖ'nün yayın organı Zaman'ın eski yazarı Hüseyin Gülerce savundu.

Nureddin Nebati'nin FETÖ fotoğrafını eski Zaman yazarı Hüseyin Gülerce savundu!
04 Aralık 2021 - 12:21

FETÖ’nün yayın organı Zaman Gazetesi’nin eski yazarı Hüseyin Gülerce, Star’daki köşesinde, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’nin, FETÖ elebaşı Fethullah Gülen’le çekilen fotoğrafını savundu. Gülerce, "O fotoğraflar çekilirken FETÖ ortada yoktu" dedi.

Bir dönem “Fethullah Gülen’in sesi” olarak değerlendirilen Gülerce'nin, “Nebati'nin Fetullah Gülen ile fotoğrafı…” başlıklı yazısı şu şekilde:


"Nureddin Nebati, yeni Hazine ve Maliye Bakanı olur olmaz, itibar suikastçıları devreye girdi. FETÖ, Mart 2013'te Nebati'nin Pensilvanya'da Fetullah Gülen ile çekilmiş fotoğrafını servis etti.

2014 öncesinde "Gülen Cemaati" olarak bilinen yapıya; dine, ahlaka, diyaloga, eğitime, iç barışa hizmet ediyorlar kanaati ile milyonlarca insan destek verdi. Cumhurbaşkanları, Başbakanlar, bakanlar, milletvekilleri, belediye başkanları, aydınlar, sanatçılar, iş insanları da destek verenler arasındaydı.

Bu yapının sinsi, hain, ABD taşeronu bünyesi ortaya çıkınca, yani "Cemaat", FETÖ olan yüzünü belli edince; bu insanlar, desteğini çektiği gibi, FETÖ ile cesaretle ve ölümüne mücadele etmeye başladılar.

Cumhurbaşkanı Erdoğan bu mücadeleye önderlik etti/ediyor. Amma, İslamî görüntüsünden dolayı 'Cemaat'e karşı görünenler, ‘Cemaat’, FETÖ olunca, bu defa ihaneti belgelenmiş bu şebekeye destek vermeye başladılar/veriyorlar.”


YORUMLAR

  • 0 Yorum