Nargile içmek yasaklanacak mı? Erdoğan'dan canlı yayında açıklama

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan nargile kullanımına ilişkin açıklama yaptı. Erdoğan, "Nargile sigaradan daha az zararlı değil çok daha fazla zararı var. Bu zarardan milletimizi kurtarmaya yönelik de bazı hazırlıklar yapıyoruz." ifadelerini kullandı.

Nargile içmek yasaklanacak mı? Erdoğan'dan canlı yayında açıklama
31 Mayıs 2022 - 17:44


AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beştepe'de Dünya Tütünsüz Günü'nde gençlerle bir araya geldi. Erdoğan, nargiyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

NARGİLEYE YASAK MI GELİYOR?
Nargilenin sigaradan daha zararlı olduğunu söyleyen Erdoğan, "Nargile sigaradan daha az zararlı değil. Tam aksine daha çok zararı var. Bu zarardan da milletimizi kurtarmak için inşallah bazı hazırlıklar yapıyoruz. Çünkü onu da başarmamız lazım." dedi.

Elektronik sigara hakkında da konuşan Erdoğan, "Bunların hepsi aldatmaca. Hepsi nasıl para kazanırız, bunun yolları. Elektronik sigara denilen öbüründen farklı değil. Hem keseye hem vücuda zarar veriyor. Fırsat vermeyeceğiz, elimizden geleni yapacağız" ifadelerini kullandı.


 
loading...

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Mert
    1 ay önce
    Kendisini dindar sanan imam hatiplinin peşine takılan sırtında cübbesi başında sarıklı ŞEYTAN kılıklı imamlar. Sizin haddinize mi bu Millete İslam’dan nutuk atmak vaaz verecek kadar bilgisi olduğunu sananlar. Haram dediğiniz içkiden sigaradan gelir elde eden bu Devlet, bu haram dediğiniz ürünlerden elde ettiği vergilerle SİZ imamların maşını ödeyen, aç karınlarınızı çoluk çocuk doyuran kamu memuru Şeytan kılıklı hoca imamlar. Hadi içki ve sigarayı yasaklasında görelim bakalım, varmı böyle delikanlı Put gibi taptığınız dindar halifeniz bir adam? Haramzade Diyanetin başındaki zat Ali Erbaş, ve aynı zihniyette İlahiyatçı, Cami ve cenaze namazı kıldıran İmamlar. Sizin ardınızda kılınan namazlar HAK değil batıl olacağını söylemek isterim. Tuttuğunuz saflar arasında eğer Allah’ı görecek olursanız benden çok selam söyleyin.