Muslera ve Fatih Terim kavga etti iddiası: "Gelmiyorum Kayseri'ye!"

Süper Lig'de son haftalarda aldığı kötü sonuçlar ile zor bir süreçten geçen Galatasaray'da Fatih Terim ile Muslera arasında gerginlik yaşandığı iddia edildi. Yedek takımla antrenmanlara çıkarılan Uruguaylı kaleci iddialara göre Terim'e rest çekerek, "Gelmiyorum Kayseri'ye" dedi. 

Muslera ve Fatih Terim kavga etti iddiası: "Gelmiyorum Kayseri'ye!"
24 Eylül 2021 - 08:55
Süper Ligin 6. haftasında oynanan maçta Kayserispor'a 3-0 mağlup olan Galatasaray'da sular durulmuyor. Sarı kırmızı ekipte son olarak Fatih Terim ile takımın tecrübeli kalecisi Fernando Muslera arasında gerginlik yaşandığı öne sürüldü. YouTube'da NutSpor kanalında yayınlanan programda gazeteci Hakan Gündoğar, Kayserispor maçı öncesi Fatih Terim ile Muslera arasında gerilim yaşandığını iddia etti.

"GELMİYORUM KAYSERİ'YE"
Hakan Gündoğar, Muslera ile Terim arasında yaşanan gerginlik için, "Son iki antrenmanda yedek takımla antrenmana çıkıyor Fernando Muslera. Kalede Fatih oynuyordu Kayseri maçında. Muslera, ilk gün bir şey demiyor yedek takımla antrenmana çıktığı için. İkinci gün bakıyor tekrar yedek takımda, 'Gelmiyorum Kayseri'ye' diyor. Fatih Hoca'nın yardımcıları araya giriyor, Fernando Muslera ile Fatih Hoca'yı yumuşatıyorlar ve Muslera, Kayseri maçında kaleye geçiyor" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum