Müge Anlı'dan Eşi pideciye kaçtıktan sonra intihar eden Serkan Kıyak hakkında açıklama

Eşinin, anneannesini ve 1 yaşındaki çocuğunu bırakarak pideciye kaçmasının ardından Müge Anlı'ya çıkan Serkan Kıyak isimli vatandaş, kendini asarak intihar etmişti. Kıyak'ın ölümüyle ilgili konuşan Müge Anlı'dan açıklama geldi.

Müge Anlı'dan Eşi pideciye kaçtıktan sonra intihar eden Serkan Kıyak hakkında açıklama
13 Aralık 2021 - 17:31


Anneannesini ve 1 yaşındaki çocuğunu eşine bıraktıktan sonra komşusu olan pideciye kaçan kadın bir hayatı kararttı. Yaşanan dramdan sonra Müge Anlı'ya çıkarak eşine geri dönmesi çağrısında bulunan Serkan Kıyak isimli vatandaş, kendini asarak intihar etti.


"ÇOCUĞUNU ABLASINA BIRAKIP YAŞAMINA SON VERMİŞ"
Kıyak'ın intiharının ardından Müge Anlı açıklama yaptı. Bugün canlı yayınında programında konuşan Müge Anlı, "Buradan gittikten sonra eşiyle barışma çabalarını sürdürmüş ama ret cevabı almış. Çocuğunu ablasına bırakıp hayatına son vermiş" dedi.

"Dün çok üzücü bir haber aldım. Hepimiz onu çok sevmiştik. Buradan gittikten sonra eşiyle barışma çabalarını sürdürmüş ama ret cevabı almış. Çocuğunu ablasına bırakıp hayatına son vermiş. Geçen haberler de evde ölü olarak bulunuyor ama soruşturmalar sürüyor. Biz onu bugün İstanbul'a bekliyorduk onunla Zahide Yetiş'in programında birlikte mutfağa girecektik. Sanırım tüm amacını bu evliliğe bağlamış. Giderken morali gayet yerindeydi. Ailesi de 'seni yeniden evlendiririz' demiş. Biz burada kalması için de ısrar ettik. Burada yerlere yatınca biz ona bir psikiyatriden destek al demiştik ama kabul etmedi.

"MAAŞI BEN ALACAĞIM, ÇOCUĞU DA SİZE BIRAKACAĞIM"
Serkan çok iyi kalpli bir çocuk ben onu çok sevdim. Eşi, aileyi arayıp 'Maaşı da ben alacağım çocuğu da size bırakacağım' demiş. Benim annem de ilk bunu söylemişti. Çok üzüldüm Allah rahmet eylesin."


YORUMLAR

  • 0 Yorum