Eşi pideciye kaçtıktan sonra Müge Anlı'ya çıkan Serkan Kıyak isimli vatandaş intihar etti

Anneannesini ve 1 yaşındaki çocuğunu eşine bıraktıktan sonra komşusu olan pideciye kaçan kadın bir hayatı kararttı. Yaşanan dramdan sonra Müge Anlı'ya çıkarak eşine geri dönmesi çağrısında bulunan Serkan Kıyak isimli vatandaş, kendini asarak intihar etti.

Eşi pideciye kaçtıktan sonra Müge Anlı'ya çıkan Serkan Kıyak isimli vatandaş intihar etti
13 Aralık 2021 - 09:45 - Güncelleme: 13 Aralık 2021 - 10:08


Usakgundem.com'un haberine göre, saat 12.00 sıralarında Durak Mahallesi, Hoca Tahir Efendi Sokakta bulunan Orkun Apartmanında 3. katta ikamet eden Serkan Kılıç (32) evinde kendini asarak intihar etti.

Yetiştirme yurtlarında büyüyen Serkan Kılıç 2 yıl önce görücü usulü ile evlendiği ve bir yaşında çocuğu olduğu öğrenildi.

Serkan Kılıç'ı intihara sürükleyen süreç yaklaşık bir ay önce eşinin G. isimli bir adamla kaçmasıyla başladı. Önce eşinin başına bir şey geldiğinden şüphelenip aramaya başlayan talihsiz gencin eşinin bir başka adamla kaçtığını öğrenmesi üzerine; 6 Aralık'ta ATV' de yayınlanan  "Müge Anlı ile Tatlı Sert" programına çıktığı ve burada eşine dönmesi  için çağrı da bulunduğu belirtildi.

Eşinin kaçması ile bunalıma giren S. K. nin yakınlarına telefonundan mesaj çekerek helalleştiği ve vedalaştığı öğrenildi.Mesajı alan yakınlarının evine koşması ile talihsiz gencin cesedi ile karşılaştıkları, bunun üzerine polis  ve 112  ekiplerine haber verdikleri, olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü öğrenildi.YORUMLAR

  • 1 Yorum