Müge Anlı'da kayıp albay olayı: Görümcem kocamı kaçırdı

Emekli albay Mustafa Kaya'dan yıllardır haber alamadığını söyleyen Seyhan Kaya, Müge Anlı'ya başvurdu. Mustafa Kaya'yı üç yıldır göremediğini dile getiren Seyhan Kaya, "Kocamı görümcem kaçırdı. Kocamı maddi geliri iyi olduğu için kaçırdılar" dedi.

Müge Anlı'da kayıp albay olayı: Görümcem kocamı kaçırdı
29 Aralık 2021 - 16:15

Emekli Albay Mustafa Kaya'nın ailesi Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katıldı. 25 yıllık eşini üç yıldır göremeyen Seyhan Kaya, Müge Anlı ve ekibinden yardım istedi.

25 yıllık eşini üç yıldır görmediğini ifade eden Seyhan Kaya, "Görümcem tam bir karayılan. Ormanının içine yemeyip içmeyip yaptığımız apartımızı satmak istiyorlar. Daha önce müşteri götürmüşler ama tapu işlemlerini yapan memur, eşimin sağlık durumunu fark edip onay vermemiş" sözlerini kullandı.

CANLI YAYINDA HAYKIRDI
Bugün Müge Anlı canlı yayınında taraflar ve tanıklar konuştu, Emekli Albay Mustafa Kaya'nın eşi Seyhan Kaya yayın sırasında, "Benim kocam tutsak lütfen yardım edin" diyerek haykırdı.

Tarafların dinlendiği Müge Anlının bugünkü canlı yayınında birbirinden ilginç iddialar yer aldı. Seyhan Hanım, görümcesinin peşine adam taktırdığını bile ileri sürdü.

"GÖRÜMCEM KAÇIRDI"
25 yıllık eşiyle Marmaris'te yaşadığını belirten Seyhan Kaya, eşinin görümcesi tarafından kaçırıldığını belirtti. Seyhan Kaya, albay emeklisi eşine 2,5 yıldır ulaşamadığını belirtti ve Müge Anlı'dan yardım istedi. Müge Anlı Albay emeklisi Mustafa Kaya'yı buldu. Kaya'nın, ilk eşinden olan kızının yanında olduğu ortaya çıktı.

"GÖRÜMCEM TAM BİR KARAYILAN"
25 yıllık eşini üç yıldır görmediğini ifade eden Seyhan Kaya, "Görümcem tam bir karayılan. Ormanının içine yemeyip içmeyip yaptığımız apartımızı satmak istiyorlar. Daha önce müşteri götürmüşler ama tapu işlemlerini yapan memur, eşimin sağlık durumunu fark edip onay vermemiş" sözlerini kullandı.

"BABAMIN YANINA GİTMEK İSTİYORUM"
Eşiyle daha önce hiçbir sorun yaşamadıklarını vurgulayan Seyhan Kaya, tüm problemi Mustafa Kaya'nın ailesinden kaynaklandığını öne sürdü. Çiftin kızları Irmak Naz Kaya ise tek isteğinin babasını bir kez daha görmek olduğunu söyledi. Genç kadın, "Babam neredeyse ben onun yanına gitmek istiyorum" dedi.

SİNİRLERİNE HAKİM OLAMADI
Görümcesinin Müge Anlı canlı yayınına bağlanmasının ardından sinirlerine hakim olamayan Seyhan Kaya, birbirinden ilginç suçlamalarda bulundu. Görümcesinin dolandırıcı olduğunu iddia eden Kaya, yuvasının dağılmasına izin vermeyeceğini tekrarladı.

Mustafa Kaya'nın ilk eşinden olan kızı Sibel Kaya da Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınına bağlandı. Babasının yanında olduğunu söyleyen Sibel Kaya ile Seyhan Kaya arasında sert bir tartışma yaşandı. Kaya Ailesi'nin telefonda birbirlerine girmesi üzerine müdahale eden başarılı programcı Müge Anlı ise aile üyelerinin bir araya gelerek tartışmasının daha sağlıklı olacağını ifade etti.

EŞİNİ VE KIZINI GÖRMEK İSTEMİYOR
Müge Anlı ekibi önceki gün Mustafa Kaya'nın yanına gitti. Kızını ve eşini görmek istemediğini defaatle belirten Mustafa Kaya, çok fazla hakarete maruz kaldığı için onları terk ettiğini söylerken, kızı ise babasını bu sebepten yanına aldığını, "Babama sahip çıkmak zorundaydım" sözleriyle ifade etti.

AKIL SAĞLIĞI YERİNDE
Konuşmada güçlük çeken albay emeklisinin heyet raporuna göre akıl sağlığının yerinde olduğu yalnızca çalıştığı dönemde bomba sesine maruz kaldığı için kulağında işitme kaybı olduğu bu yüzden de konuşmada güçlük çektiği belirtildi.

Tüm iddiaların ardından bugün Müge Anlı canlı yayınına katılan Mustafa Kaya'nın komşusu akıl almaz bir iddiayı ortaya attı.

"EŞİMİ BİR ADAMLA APARTTA GÖRDÜM"
Komşu, Mustafa Kaya'nın, eşi Seyhan'ı bir başka adamla apartta gördüğünü ve boşanmak için kendisinden şahitlik istediğini ileri sürdü.


YORUMLAR

  • 0 Yorum