Muazzez Abacı'nın sağlık durumu hakkında açıklama geldi! Muazzez Abacı Alzheimer mı?

Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, Türk sanat müziğinin yaşayan efsanesi Muazzez Abacı'ya Alzheimer başlangıcı teşhisi konulduğunu söylemişti. Akay'ın iddiasının ardından Muazzez Abacı cephesinden açıklama geldi.

Muazzez Abacı'nın sağlık durumu hakkında açıklama geldi! Muazzez Abacı Alzheimer mı?
07 Mart 2022 - 13:18


Türk sanat müziğinin yaşayan efsanesi Muazzez Abacı ile ilgili kötü bir iddia ortaya atılmıştı. 74 yaşındaki Abacı'ya Alzheimer başlangıcı teşhisi konulduğu ileri sürülmüştü. 

"ASLI YOKTUR!"
Abacı'nın menajeri Taner Budak, söylentileri yalanladı. Konuyla alakalı Instagram hesabından açıklama yapan Budak, "Şu anda Amerika'da bulunan sayın Muazzez Abacı'nın sağlık durumu hakkında bir internet sitesinde çıkan haberin aslı yoktur." dedi.

Taner Budak, "Sayın Muazzez Abacı'nın sağlık durumu gayet iyi olup, en yakın zamanda Türkiye'ye dönerek, sahne çalışmalarına devam edecektir. Bu haberi yapan internet sitesi hakkında sanatçının avukatı gerekli yargı işlemlerine başlayacaktır. Bu süreçte bilgi almak için arayan siyaset, sanat ve medya dünyasından dostlarımıza ve kamuoyuna teşekkürlerimizi sunarız. Saygılarımla..." ifadelerini kullandı.
 


YORUMLAR

  • 0 Yorum