Miray Daner eski sevgilisi Kubilay Aka ile pişti oldu

Geçtiğimiz sene ihanet iddiasıyla ayrılan Kubilay Aka ve Miray Daner çifti, dün akşam gerçekleşen ödül töreninde pişti oldu. Törene yeni sevgilisi Oğulcan Engin ile katılan Daner, karşılaşmamak için adeta köşe kapmaca oynadı.

Miray Daner eski sevgilisi Kubilay Aka ile pişti oldu
23 Kasım 2021 - 11:26

9. TV Yıldızları Ayaklı Gazete Ödül Töreni dün akşam sahiplerini buldu. Ünlü isimlerin akın ettiği ödül töreninde bir de pişti yaşandı.

ESKİ AŞKIYLA PİŞTİ OLDU
TV8'de yayınlanan 2. Sayfa programının haberine göre, birlikte rol aldıkları dizi setinde tanışarak aşk yaşayan Kubilay Aka ile Miray Daner, geçtiğimiz sene ihanet yüzünden ilişkilerini noktaladı. Dün akşam düzenlenen törene yeni sevgilisi Oğulcan Engin ile katılan Miray Daner, eski sevgilisi Kubilay Aka ile pişti oldu. Birbirine yakın masalarda oturan Daner ve Aka birlikte görüntü vermemek için adeta köşe kapmaca oynadı.

MİRAY DANER'DEN AÇIKLAMA
Ödül töreninden sonra kendisini bekleyen basın mensuplarıyla sohbet eden Miray Daner, Kubilay Aka ile pişti olmasıyla ilgili "Aynı sektörün içindeyiz tabi ki de denk gelebiliriz. Çok normal bir durum. Bunun konu olması bile çok saçma. Ödül alan herkesi alkışladığım gibi Kubilay Aka'yı da alkışladım" dedi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum