Mesajlar ifşa oldu: Erdoğan'ın Adana'daki mitingine "Festival" diyerek götürmüşler!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Adana'daki mitingiyle ilgili günler öncesinden gönderilen mesajlar ifşa oldu. Farklı şehirlerden birçok kişinin "Adana'da Gençlik Festivali" denilerek götürüldüğü iddia edildi.

Mesajlar ifşa oldu: Erdoğan'ın Adana'daki mitingine "Festival" diyerek götürmüşler!
21 Mayıs 2022 - 21:39 - Güncelleme: 21 Mayıs 2022 - 21:55


AKP Gençlik Kolları tarafından düzenlenen ve Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katıldığı "Büyük Gençlik Şöleni" için gönderilen mesajlar ifşa oldu.

Türkiye'nin birçok ilinde öğrenci gruplarına "Adana'da gençlik festivaline götürüyoruz" diye mesaj atıldığı ortaya çıktı.

AKP tarafından düzenlendiği belirtilmeyen mesajlarda Tuğçe Kandemir, Ece Mumay, Oğuzhan Koç ve Erdem Kınay konserleri olacağı belirtildi.

Gönderilen mesajlarda "Arkadaşlar merhabalar! Sizlere çok güzel bir şehir dışı gezisi haberiyle geldik. Sizleri 21 Mayıs'ta ADANA'DA gerçekleşecek olan ECE MUMAY OĞUZHAN KOÇ-TUĞÇE KANDEMİR VB. sanatçılarımızın katılımları ile gerçekleşecek olan GENÇLİK FESTİVALİNE götürüyoruz! Katılım sağlayacak arkadaşlarımızın atmaları rica olunur. Sayıya göre otobüs ayarlanacaktır. Yolda ikramlarımız olacaktır" ifadeleri kullanıldı.

Sözkonusu mesajlar sosyal medyada "Öğrencileri Adana'ya 'Konser var' diyerek götürdüler" ifadeleriyle paylaşıldı.

İşte o mesajlardan bazıları:


loading...

YORUMLAR

  • 0 Yorum