MasterChef'te gerginlik: Şef Somer Sivrioğlu, Araz'ı azarladı!

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye 2021'in son bölümünde, bireysel dokunulmazlık oyunu oynanırken ilginç anlar yaşandı. Şef Somer Sivrioğlu, un bulamadığını söyleyen ve yarışmadan çekilmek isteyen Araz'ı azarladı.

MasterChef'te gerginlik: Şef Somer Sivrioğlu, Araz'ı azarladı!
29 Eylül 2021 - 10:18

MasterChef Türkiye, dün akşam haftanın ilk dokunulmazlık oyunuyla ekrana geldi. Dokunulmazlığı kaybeden kırmızı takım yarışmacıları, bireysel dokunulmazlık oyunu için tezgahlarının başına geçti. Aradığı ürünü bulamayan Araz, sinirlerine hakim olamayınca Şef Somer Sivroğlu'nu da kızdırdı. Sivrioğlu, yarışmadan çekilmek isteyen Araz'ı azarladı. 

"BEN ÇEKİLİYORUM YARIŞMADAN"
Oyunda yarışmacılardan, Mehmet Yalçınkaya'nın imza tabağı olan karides sirun yapmaları istendi. Ancak oyun sırasında tezgahının üzerinde duran malzemelerini bulamayan Araz "Şefim burada un yok, hiç bir şey yok bende. Ben çekiliyorum yarışmadan" diye bağırmaya başladı. Araz'ın bu sözleri üzerine sinirlenen Şef Somer Sivrioğlu ise hızlı adımlarla yarışmacının yanına gitti.

SOMER SİVRİOĞLU SİNİRLENDİ
Sinirlerine hakim olamayan Sivrioğlu, "Aras bak hep aynı şeyi yapıyorsun. Burada food team diye bir şey var. Biz senin şefinizi sürekli malzeme soruyorsun bize. Git food team ile konuş. Yerine geç" diyerek Araz'ı azarladı.

Şef Sivrioğlu'nun bu çıkışının ardından ise Araz yeniden tezgah başına geçerek yemeğini yaptı.


YORUMLAR

  • 0 Yorum