Mamak Belediyesi'nin 1.1 milyon liralık tablet ihalesini AKP'li isim kazandı!

AKP yönetimindeki Mamak Belediyesi'nin, salgın sürecinde maddi durumu iyi olmayan öğrenciler için düzenlediği 1 milyon 145 bin liralık ihaleyi tanıdık isme gitti. İhaleyi AKP’li milletvekili aday adayı Abdülkadir Akboz kazandı.

Mamak Belediyesi'nin 1.1 milyon liralık tablet ihalesini AKP'li isim kazandı!
01 Eylül 2021 - 09:16

AKP yönetimindeki Mamak Belediyesi, koronavirüs salgını sürecinde maddi durumu iyi olmayan ve online eğitime ulaşamayan öğrenciler için tablet ihalesi düzenledi. 1000 adet tablet için 1 milyon 145 bin TL ödenen ihaleyi AKP'li milletvekili aday adayı Abdülkadir Akboz kazandı.

Sözcü'den Deniz Ayhan'ın haberine göre, AKP'li Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, “1000 Adet Tablet Destek Paketi… Salgın nedeniyle öğrencilerimize destek veriyoruz” diyerek tablet alımı yaptı. İhale için iki şirket geçerli teklif verirken, kazanan ise AKP'li oldu.

"SİYASİ AHLAKSIZLIK"
İhaleyi 2015 ve 2018 genel seçimlerinde AKP'den Diyarbakır Milletvekili aday adayı olan Abdülkadir Akboz'un sahibi olduğu GNT İnşaat Proje Tedarik LTD Şirketi kazandı. Şirketle 1 milyon 145 bin TL'lik sözleşme imzaladı. Mamak Belediyesi CHP Grup Başkanvekili Ferat Tokmak, “ Yardım kampanyaları üzerinden rant devşirmek siyasi ahlaksızlıktır” dedi.


YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Vatandaş
    1 ay önce
    Dürüstlük abidesi !!!, adalet ve adil olmanın simgesi !!!!! Hizmet yarışında en başarılı !!!!! Murat Köseyi bu icraatından dolayı tebrik eder aynı davranışı yeni ihalelerde de sürdürmesini canı gönülden destekleriz.