'Küçük Osman' olarak tanınan Emir Berke Zincidi büyüdü! Emir Berke Zincidi'nin son halini gören tanıyamadı

'Öyle Bir Geçer Zaman Ki' dizisinde 'küçük Osman' karakteriyle Türkiye'nin hafızasına kazınan Emir Berke Zincidi büyüdü. Lise 2'ye giden ve yeni projelerle ekrana dönmeye hazırlanan Zincidi'nin son halini görenler tanıyamadı.

'Küçük Osman' olarak tanınan Emir Berke Zincidi büyüdü! Emir Berke Zincidi'nin son halini gören tanıyamadı
19 Ocak 2022 - 13:41


Yayınlandığı dönem izlenme rekorları kıran “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisinin 'Küçük Osman’ı, Emir Berke Zincidi büyüdü. 4 yaşındaki haliyle hafızalara kazınan Zincidi, 16 yaşına bastı. Lise 10’uncu sınıfa giden Emir Berke Zincidi'nin son halini görenler inanamadı.

Zincidi, şu sıralar biri dijital diğeri ulusal kanalda olmak üzere iki proje için görüşmelere başladığını söyledi. Oyuncunun menajerliğini üstlenen babası Berkant Zincidi, oğlunun tekrar ekrana dönmesi için büyümesini beklediklerini belirtti.

Baba Zincidi, “Emir, genç bir delikanlı oldu. 1 yıldır spor yapıyor. Bir kolej işiyle ekrana dönmeyi planlıyor. Liseli bir genci canlandıracak" dedi.

Öyle Bir Geçer Zaman Ki’ 2010 yılında yayına girmiş ve 3 sezon boyunca seyirciyle buluşmuştu. Dizinin oyuncu kadrosunda ise Erkan Petekkaya, Ayça Bingöl, Muhammet Uzuner, Wilma Elles, Mete Horozoğlu, Yıldız Çağrı Atiksoy, Aras Bulut İynemli, Gün Koper, Mine Tugay, Meral Çetinkaya, Farah Zeynep Abdullah ve Elçin Sangu gibi isimler rol almıştı.


YORUMLAR

  • 0 Yorum