Kolpaçino oyuncusu Hüseyin Elmapınar hayatını kaybetti! Hüseyin Elmapınar kimdir?

Kolpaçino filminde canlandırdığı karakterle hafızalara kazınan Hüseyin Elmapınar hayatını kaybetti. Elmapınar, İstanbul Şişli'de kalp krizi sonucu vefat etti.

Kolpaçino oyuncusu Hüseyin Elmapınar hayatını kaybetti! Hüseyin Elmapınar kimdir?
03 Mart 2022 - 14:16


Ezel, Kolpaçino, Kutsal Damacana gibi projelerde rol alan oyuncu Hüseyin Elmalıpınar'dan acı haber geldi. 51 yaşındaki Hüseyin Elmalıpınar hayatını kaybetti.

Bu zamana kadar yer aldığı birçok dizi ve film projesindeki rolleriyle adında söz ettiren 51 yaşındaki Hüseyin Elmalıpınar, Şişli Feriköy mahallesinde yürürken kalp krizi geçirdi. Hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

HÜSEYİN ELMALIPINAR KİMDİR?
Hüseyin Elmalıpınar 23 Mart 1971 tarihinde Ankara'da dünyaya gelmiştir. İlk ve orta öğrenimini Ankara'da tamamlayan oyuncu, sahnenin alaylı oyuncularındandır.

Tiyatroya Ankara Ekin Tiyatrosu'nda başladı. İlk olarak Çiçek Taksi dizisi ile ekranlarda izlediğimiz oyuncu 2007 yılında yayınlanan Kutsal Damacana filminde ufak bir rol almasına rağmen unutulmayacak bir repliğe imza atarak akıllarda kalmıştır. 2009 yılında Kolpaçino filminde, Hüseyin adındaki bir kabadayıyı oynamıştır.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum