Kırmızı Oda dizisi final mi yapıyor? Kırmızı Oda bitecek mi? Reytinglerde büyük düşüş

TV8'de yayınlanan ve ilk sezonunda reyting rekorları kıran Kırmızı Oda dizisi, yeni sezonda reytinglerde büyük düşüş yaşadı. Kırmızı Oda'nın sezon ortasında final yapacağı iddia edildi.

Kırmızı Oda dizisi final mi yapıyor? Kırmızı Oda bitecek mi? Reytinglerde büyük düşüş
11 Aralık 2021 - 11:40


Psikiyatr Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlanan ve başrolünde Binnur Kaya'nın olduğu Kırmızı Oda dizisi, yeni sezonda reytinglerin kurbanı oldu.

Kırmızı Oda; Arka Sokaklar, Aziz ve Aşk Mantık İntikam gibi iddialı rakipleri karşısında hedeflenen reyting sonuçlarına ulaşamadı. 

İLK 10'A GİREMEDİ
TV8'de yayınlanan dizi, 10 Aralık Cuma akşamı 55. bölümüyle ekranlara geldi. Kırmızı Oda, dün akşam yayınlanan son bölümüyle total reyting listesinde ilk 10 dahi giremedi. Dizi, AB reyting listesindeyse 6. sırada yer aldı. 

HaberGlobal'de yer alan habere göre Kırmızı Oda dizisi bu şekilde reyting kaybetmeye devam eder ise sezon ortasında final yapacağı iddia edildi.


YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Aykut Çakır
    1 ay önce
    Baştan beğeniyorduk, ailece izliyorduk. Ama son bir senedir, sahnelerde abartı başladı. Ağlama sahneleri artık bıkıp süre tutmaya başladığımda 6-7 dakika sürüyordu sonra artmaya devam etti. Aynı şekilde dayak yiyen kadın veya çocuğun dayak sahnesi ve acı bağrışmaları aynı şekilde çok uzatıldı. Odaya hapsedilen çocuk dakikalarca yalvartılıp ağlatıldı... Daha çok yazardım ama bu kadarı "izleyici duygusu istismarı"na yeter sanırım...