İYİ Partili Buğra Kavuncu'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yanıt

İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Utanmadan, sıkılmadan sokaklara döküleceklermiş, meydanlara döküleceklermiş" sözlerine sosyal medyadan yanıt verdi.

İYİ Partili Buğra Kavuncu'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yanıt
05 Ocak 2022 - 13:56

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan'ın, "Utanmadan, sıkılmadan sokaklara döküleceklermiş, meydanlara döküleceklermiş. Cumhur İttifakı olarak hepinizi önümüze katarız ve gideceğiniz yere kadar kovalarız” sözlerine İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu'dan yanıt geldi.

“MİLLETİN AHI VAR”
Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Kavuncu, "Bu millet sizi provokasyon çabalarınız için gündeme getirdiğiniz gibi sokağa dökülerek değil, demokratik şekilde, sandıkla gönderecek.Çünkü emeklinin, çiftçinin, esnafın, öğretmenin, gencin, yaşlının, kısacası #MilletinAhıVar" ifadelerini kullandı.

ERDOĞAN NE DEMİŞTİ?
Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan partisinin il başkanları toplantısında muhalefeti hedef alarak, “Bunların ahlaksızlığına, edep dışı ağızlarına biz bu ülkeyi terk etmeyeceğiz. Her fırsatta utanmadan, sıkılmadan sokaklara döküleceklermiş, meydanlara döküleceklermiş. Ya siz 15 Temmuz'u görmediniz mi? Nereye dökülürseniz dökülün. 15 Temmuz'da o sokağa dökülenlere bu millet nasıl dersini verdiyse siz de dökülün siz de aynı dersi öyle alırsınız. Cumhur İttifakı olarak hepinizi önümüze katarız ve gideceğiniz yere kadar kovalarız.” ifadelerini kullanmıştı.


YORUMLAR

  • 0 Yorum