İYİ Partili Aytun Çıray, partisinin oy oranını açıkladı

İYİ Parti Genel Başkan Danışmanı Aytun Çıray, son anket sonuçlarını paylaştı. Çıray, partisinin oy oranının yüzde 20'leri zorladığını ifade etti.

İYİ Partili Aytun Çıray, partisinin oy oranını açıkladı
01 Kasım 2021 - 16:26

İktidar cephesi 2023'ü işaret ederken, muhalefetin erken seçim çağrısı devam ediyor. Seçim tartışmaları sürerken, anketlerden çıkan sonuçlarda dikkat çekiyor. Özellikle son dönemde tüm anketlerde ciddi bir ivme yakaladığı gözle görülür hale gelen İYİ Parti'nin son oy oranlarıyla ilgili çarpıcı bilgiyi ise Genel Başkan Başdanışmanı ve İzmir Milletvekili Aytun Çıray verdi.

İYİ PARTİ'NİN OY ORANI
Yeni Journal'dan Çınar Ayser'e konuşan Çıray, partinin oy oranının şu anda yüzde 20'leri zorladığını söyledi. Çıray, "İYİ Parti olarak yepyeni ve somut projeler üretiyoruz. Tüm bu çalışmaların doğal sonucu olarak geçtiğimiz günlerde 4. yaşını kutlayan İYİ Parti'nin oy oranları şu an %20'leri zorluyor" dedi.

"AKŞENER TÜRKİYE'Yİ DOLAŞIYOR"
Kendisine yöneltilen "İYİ Parti olarak yaptırdığınız kamuoyu araştırmalarınızda oy oranınız nasıl görünüyor?" sorusunu yanıtlayan Çıray, şu ifadeleri kullandı;

"Meral Akşener seçim zamanı olmamasına rağmen uzun zamandır il il, ilçe ilçe tüm Türkiye'yi dolaşıp insanlarımızla temas eden, onların sorunlarını Meclis'e taşıyarak hükümete çağrıda bulunan bir siyaset izliyor. İyi Parti olarak bununla yetinmeyip tüm sorunların çözümünde seçim vaatlerinin çok ötesinde, insanlarımızı her alanda bu cendereden çekip çıkaracak yepyeni ve somut projeler üretiyoruz. Tüm bu çalışmaların doğal sonucu olarak geçtiğimiz günlerde 4. yaşını kutlayan İyi Parti'nin oy oranları şu an %20'leri zorluyor."

 


YORUMLAR

  • 0 Yorum