Fenerbahçe'de Mesut Özil'den takım arkadaşlarına uyarı

Süper Lig'de 3 hafta üst üste alınan mağlubiyetlerle sarsılan Fenerbahçe'de kaptan Mesut Özil, antrenman sonrası takım arkadaşlarıyla bir araya geldi. Özil, takıma uyarılarda bulundu.

Fenerbahçe'de Mesut Özil'den takım arkadaşlarına uyarı
01 Kasım 2021 - 16:16

Süper Lig'in 11. haftasında İttifak Holding Konyaspor'a deplasmanda 2-1 mağlup olarak ligde üst üste 3. yenilgisini alan Fenerbahçe'de kaptan Mesut Özil antrenman sonrasında takım arkadaşlarını topladı ve uyarılarda bulundu.

Fenerbahçe, kulüp muhabirleriyle Mesut Özil'in takım arkadaşlarına yaptığı uyarıyı paylaştı. Sarı Lacivertliler'den yapılan çakılamada şu ifadeler kullanıldı: 

"Fenerbahçe’de Kaptan Mesut Özil’den arkadaşlarına uyarı

Sarı Lacivertliler'in dünyaca ünlü yıldız futbolcusu Mesut Özil, antrenman sonrasında takım arkadaşlarını topladı ve konsantrasyon uyarısında bulundu.

Takımın kalitesinin son üç haftadaki skorlardan çok daha fazlasını gerektirdiğine değinen kaptan Mesut Özil, takım arkadaşlarına birbirlerine destek olarak bir takım olarak biran önce toparlanmaları ve sezon başındaki takım kimliklerine geri dönmeleri gerektiğini söyledi.

Puan kayıplarının doğal olarak moralleri düşürdüğüne değinen Özil, “Hepiniz yüksek profesyonellik seviyesinde oyuncularsınız. İstediğimiz sonuçları alamadığımız bir 3 hafta geçirdik. Ancak yeniden kazanmaya başlamak bizim elimizde. Geçmişe takılı kalmadan önümüze bakmamız gerekiyor. Hepimiz bunun için hazırız” ifadelerini kullandı.

Fenerbahçeli futbolcular antrenmandan sonraki takım toplantısından "hedef birliği" motivasyonu ile ayrıldılar."


YORUMLAR

  • 0 Yorum