İstanbullular dikkat! Bu yollar bugün trafiğe kapalı

İstanbul Valiliği'nden kritik bir açıklama geldi. Valilik, Türk Konseyi Sekretaryası merkez binası açılışı nedeniyle bugün bazı sokakların trafiğe kapatılacağını ve e Sirkeci-Çemberlitaş arasında tramvay seferlerinin yapılmayacağını açıkladı.

İstanbullular dikkat! Bu yollar bugün trafiğe kapalı
12 Kasım 2021 - 09:06

İstanbul Valiliğinden Türk Konseyi Sekretaryası Merkez Binası açılışı nedeniyle kapatılacak yolları ve alternatif güzergahlarla ilgili açıklama yapıldı.

İstanbul Valiliğinden yapılan açıklamada, saat 10.00-13.00 arasında bazı sokaklarından trafiğe kapatılacağı ve Sirkeci-Çemberlitaş arasındaki tramvay seferlerinin yapılamayacağı duyuruldu.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:
Türk Konseyi 8. Zirvesi ve Türk Konseyi Dışişleri Bakanları Toplantısı kapsamında Türk Konseyi Sekretaryasının yeni resmi merkez binasının açılış programı nedeniyle 12 Kasım 2021 Cuma günü 10.00-13.00 saatleri arasında geçici olarak araç trafiğine kapatılacak yollar ve alternatif ulaşım güzergahları aşağıya çıkarılmıştır.

Kapanacak Yollar: Dostluk Yurdu Sokak, Boyacı Ahmet Sokak. Sirkeci Tramvay Durağı dahil Çemberlitaş Tramvay arası tramvay seferleri olmayacak. Alternatif Yollar: Peykhane Caddesi. 


YORUMLAR

  • 0 Yorum