İstanbul Beylikdüzü'nde eşi ve çocuğunun yanında babayı darp ettiler

İstanbul Beylikdüzü'nde yaşanan trafik tartışmasında kan döküldü. Eşi ve çocuğuyla seyahat eden adamı darp eden 2 saldırgan böyle görüntülendi. Şahıslar çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İstanbul Beylikdüzü'nde eşi ve çocuğunun yanında babayı darp ettiler
23 Nisan 2022 - 19:48 - Güncelleme: 23 Nisan 2022 - 20:36


SON DAKİKA GELİŞMESİ... Saldırgan şahıslar çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

NE OLMUŞTU

İstanbul Beylikdüzü'nde çekilen görüntüler şoke etti. Eşi ve küçük kızıyla birlikte seyahat eden adamın önü trafikte tartışma yaşadığı kişiler tarafından kesildi.

Aracından indirildikten sonra eşi ve çocuğunun çığlıkları arasında öldüresiye darp edilen adamı çevreden yetişenler kurtardı.

Olay sonrasında tanınmaz hale getirilen baba, yaşananlara tepki gösterirken "Gitmelerine izin vermeyin" dediği duyuldu.

VATANDAŞLARDAN SALDIRGANLARA TEPKİ
Olayı zorlukla ayıran vatandaşlar daha sonrasında saldırganların aracına yönelerek "Ailesinin yanında adama bunu yapmaya utanmıyor musunuz" diye tepki gösterip şahısları kayıt altına aldılar.

Görüntüleri yayınlayan sosyal medya hesabı konum bilgisi olarak "E-5 Beylikdüzü Beykent göbek" ifadelerini paylaştı.

ŞAHISLAR GÖZALTINA ALINMADI
Trafikte tartıştıkları sürücüyü, eşi ve çocuğunun yanında darbeden E.D. ve Y.D. evlerinde gözaltına alındı.

İki şüpheli haklarında "kasten yaralama-hakaret-trafik güvenliğini tehlikeye sokma" suçlarından yapılan işlemlerin ardından adliyeye sevk edildi.

Geçtiğimiz günlerde de trafikte bir anne çocuğuyla birlikte saldırıya uğramış yaşadıklarını kaydetmesine rağmen şahıs emniyet ifadesinin ardından serbest bırakılmıştı.YORUMLAR

 • 12 Yorum
 • Mehmet Şenturk
  3 hafta önce
  Nihat yaa gerçi ilk mahkemesinde yine serbest bırakılır ama en azından bi 3-4 ay içerde kalır hiç yoktan iyidir, Her şeyden önce bu ülkenin ciddi hukuk reformuna ihtiyacı var, iyi hal adıyla bu türden caniler serbest bırakılıyor, takım elbise giyip pişmanım hakim bey demeleri yeterli.
 • Recep Tayyip Erdoğan
  3 hafta önce
  Kahrolsun akp
 • Chp
  3 hafta önce
  Ne alakası var.bu yasalar 80 darbesi yasaları.gidin darbeci CHP zihniyeti ile konuşun
 • Ayhan Yardım
  3 hafta önce
  İnsan dövmek serbest , internetten hakaret etmek suç bu ülkede
 • vatan
  3 hafta önce
  hukuku ülkeyi her şeyi yok ettiler
 • pars çeliköz
  3 hafta önce
  eski Türkiye'de olmazdi bunlar
 • Yazık
  3 hafta önce
  Eski Türkiyede polisin biraz yetkisi vardı anırta anırta alıyordu böylelerini caydırıcılık poliste başlıyordu.Şimdi aynısını yapsa ya işinden olacak ya da sürülecek. Bir polisten duymuştum "Onlar bir yerlerde dayıları olan suçlular gönlüm kır kafasını diyor ama onlar insanı kendi kafasına sıktırır" demişti.
 • A g
  3 hafta önce
  Bunlara ceza vermediginiz surece bu isler olmaya devam edicek gecen gun yaninda cocuk olan kadinin aynasini kirdi para cezasiyla kurtardi cesareti veren sizsiniz
 • Ali Ak
  3 hafta önce
  Kanun var ,hukuk yok …
 • Çağatay düzgün
  3 hafta önce
  Çok çirkin ahlaksız insanlar üretti akp
 • Hakan Türk
  3 hafta önce
  Orman kanunları geçerli artık. Kim daha güçlü arsız ve cüretkarsa eğer o haklı. Yanında kadın varmış çocuk varmış önemli değil. Yazık güzel ülkeme
 • Tuğba Ballıgil
  3 hafta önce
  Olayı izleyen vatandaşlar, saldırganlara şöyle tepki vermişler: "Ailesinin yanında adama bunu yapmaya utanmıyor musunuz?" Mağdur şahıs, ailesi araçta değilken ya da bir arkadaşıyla aracında giderken saldırıya uğrasaydı sorun olmayacak mıydı yani? Anlaşılır gibi değil!