Hakan Ural hastanede yaşadıklarını ilk kez anlattı: "Şaşkın ve hafif paralizeyim"

Covid-19 teşhisiyle hastaneye kaldırılan ve tedavi sürecinin ağır geçtiği ifade edilen Hakan Ural, yaşadıklarını ilk kez anlattı. Ural, "Tedirginliğe kapılıyorsunuz ister istemez" ifadelerini kullanırken şu anki haliyle ilgili "Şaşkın ve hafif paralizeyim" vurgusu yaptı.

Hakan Ural hastanede yaşadıklarını ilk kez anlattı: "Şaşkın ve hafif paralizeyim"
14 Kasım 2021 - 00:06
Hakan Ural, taburcu olduktan sonra sosyal medya hesabından ilk paylaşımını yaptı. Sevilen sunucu, "Hamdolsun şimdilik tamamım. Bir tedirginlik oluyor tabii. Beni bu süreçte yalnız bırakmayan her dakika arayan soran atladığım dönemediğim kim varsa hakkını helal etsin" dedi.

'Neler Oluyor Hayatta' programının sunucularından Hakan Ural, geçen hafta koronavirüse yakalandı. Önlem amaçlı hastaneye kaldırılan Ural, tedavisi tamamlandıktan sonra taburcu edildi.

"ŞAŞKIN VE HAFİF PARALİZEYİM"
Taburcu olduktan sonra evinde çektirdiği bir fotoğrafını Instagram hesabından takipçileriyle paylaşan Hakan Ural, şunları yazdı:
"Şaşkın ve hafif paralizeyim. Hayat her saniye hepimize sormadan bin bir türlü sıkıntı veriyor. Muhakkak tüm insanlar için zor bir sınav. Bu dağıtımı yaparken yaş, boy, kilo, kariyer, tahsil, güç, kuvvet, şöhret herhangi bir kriter yok. Ne kadar yaşanmışlığın olursa olsun son saniyeye kadar bilmediklerimizi yaşayıp öğrenmeye devam edeceğiz. Bu bir döngü."

TARİF ETMEM MÜMKÜN DEĞİL
"Fazla uzatmak istemiyorum ama şu süreçte bana olan ilginiz, samimiyetiniz, sahip çıkma çabanız, bunu hissettirmeniz hakikaten tarifsiz. Sizlerin bu süreçte verdiğiniz desteğe kendimi olabildiğince özel ifade etmek istedim. Bildiklerim vardı farkında olduklarım eyvallah ama bu kadar samimi çevrem, sevenim olduğunu vallahi bilmiyordum. Bilindikler dışında ailem, ekibim tarafından yansıyanların her biri ayrı bir hikaye. Yurdun dört bir yanından genç, yaşlı, kadın, erkek, çocuk, yaşlılarımız ettikleri dualar Allah razı olsun. Hep derim kalan ömrümdeki tek amacım vatanıma faydalı halkıma insanlarıma layık fayda sağlayan namusumuzla, şerefimizle bu süreci tamamlamak… Her şey çok ani gelişti atlattık atlatamadık derken süreç bir anda sıkıntıya girdi sonrası malum."

EVLAT, KARDEŞ, AKRABASI GİBİ BAKTILAR
"Hamdolsun şimdilik tamamım. Bir tedirginlik oluyor tabii. Beni bu süreçte yalnız bırakmayan her dakika arayan soran atladığım dönemediğim kim varsa hakkını helal etsin. Yetişmem gerçekten mümkün değil… Ayrıca bana 6 gün evlat, kardeş, akrabası gibi bakan sağlıkçılarımıza teşekkür ediyorum. Hayatın çözülmesi mümkün olmayan gizemi devam eden her salise de başta taşıdığımız can olmak her şey olumlu olumsuz değişebilir! Allah'ıma hamdolsun. Allah dert sıkıntısı olanlara yardım etsin. Tekrar tekrar teşekkürler iyi ki varsınız."


YORUMLAR

  • 0 Yorum