Haftalardır aranıyordu: Emre Aşık'ın eski eşi Yağmur Sarnıç tutuklandı!

Emre Aşık'ı öldürmek için plan yaparak tetikçi tuttuğu iddiasıyla gündeme gelen Yağmur Sarnıç tutuklandı. Hakkında yakalama kararı bulunan ve haftalardır aranan Sarnıç'ın teslim olduğu ve Bakırköy Kadın Cezaevi'nde bulunduğu ortaya çıktı.

Haftalardır aranıyordu: Emre Aşık'ın eski eşi Yağmur Sarnıç tutuklandı!
31 Mart 2022 - 10:39 - Güncelleme: 31 Mart 2022 - 23:07


Emre Aşık'ın eski eşi Yağmur Sarnıç, gündemden düşmüyor. Aşık'ı öldürtmek için tetikçi tuttuğu iddiasıyla gündemde olan Sarnıç tutuklandı.

Sarnıç bir süre önce çevirmeye yakalanmış ve jandarmaya direnip hakaret edince 2 yıl 9 ay 22 gün hapis cezasına çarptırılmıştı. Sarnıç, bu cezayı alınca hakkında ertelenen diğer cezalar da raftan indirildi. Pek çok cezası bulunan ünlü isim uzun süredir aranıyordu.

TESLİM OLDU
İki aydır polis tarafından aranan Sarnıç, pazartesi sabahı Gaziosmanpaşa Adliyesi'ne gidip teslim oldu. Sabah'ın haberine göre; salı akşamına kadar işlemleri süren Sarnıç'ın yakalama kararları olan dosyalar için de ifadesi alındı.

Sarnıç, işlemlerin tamamlanmasının ardından aynı gün, üç günlük zorlama hapis kararı doğrultusunda Bakırköy Kadın Cezaevi'ne konuldu.


YORUMLAR

  • 0 Yorum