Hacı Sabancı ile evlenen Nazlı Kayı'nın gelinliğinin fiyatı dudak uçuklattı

Hacı Sabancı ile Nazlı Kayı çifti, önceki akşam nikah masasına oturdu. Önümüzdeki günlerde düğün yapacak olan çiftten Kayı'nın gelinliği sosyal medyayı ikiye böldü. Kayı'nın dünyaca ünlü bir markaya ait olan gelinliğinin 107 bin TL olduğu ileri sürüldü.

Hacı Sabancı ile evlenen Nazlı Kayı'nın gelinliğinin fiyatı dudak uçuklattı
11 Ekim 2021 - 11:14

Geçtiğimiz sene aralık ayında nişanlanan Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı çift, önceki akşam İstanbul'da Arzu ve Ömer Sabancı'nın yalısında nikah töreni yaptı. Törene yakın çevresini davet eden çiftin, gelinlik ve damatlığı da en çok konuşulan konuların başında geldi.

GELİNLİĞİN FİYATI DUDAK UÇUKLATTI
Nazlı Kayı, nikah töreni için straplez tüy detaylı bir gelinlik tercih etti. Nazlı Kayı'nın nikah töreninde giydiği Oscar de la Renta imzalı gelinliğin yaklaşık fiyatı 12 bin dolar yani 107 bin 720 TL olduğu söyleniyor.

PEŞ PEŞE PAYLAŞIMLAR YAPTILAR
Aşklarını göz önünde yaşayan Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı çifti, nikah töreninin ardından sosyal medya hesaplarından paylaşımlar yaptı. Hacı Sabancı, nikah töreninde çekilen fotoğrafa "Karımla tanışın" notunu eklerken Kayı da "Kocamla" ifadesini kullandı. Aylardır evlilik hazırlığı yapan çift, önümüzdeki günlerde bir düğün de yapacak.


YORUMLAR

  • 0 Yorum