Gülşen harekete geçti: 3 isim hakkında uzaklaştırma kararı aldırdı

Konser kıyafetleri nedeniyle sıkça gündem olan Gülşen, 'Lolipop' şarkısının ardından harekete geçti. Gülşen, magazin programında sunuculuk yapan Arto, Seren Serengil ve Bircan Bali hakkında uzaklaştırma kararı aldırdı.

Gülşen harekete geçti: 3 isim hakkında uzaklaştırma kararı aldırdı
24 Mart 2022 - 16:24


Sahne kıyafetleri ve Lolipop şarkısıyla son dönemde gündemde olan şarkıcı Gülşen'den dikkat çeken bir hamle geldi.

Avukatı Emek Emre aracılığıyla İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvuran Gülşen, magazin programında sunuculuk yapan Arto, Seren Serengil ve Bircan Bali hakkında uzaklaştırma kararı aldırdı.

Gülşen, üç ismin kendisine ve ailesinin kişilik haklarına saldırdığını iddia etti. Başvuru dilekçesinde, sanatçının mesleği gereği sahne şovları yaptığı, onun dışında iyi bir eş ve anne olduğu yer aldı.

"SİSTEMATİK OLARAK SALDIRI, REKLAM YAPMAYA ÇALIŞIYORLAR"
Sözcü’den Hayati Arıgan’ın haberine göre, Seren Serengil ve Bircan Bali’nin sunuculuk yaptıkları ‘Söylemezsem Olmaz’ isimli TV programında sürekli ve sistematik olarak Gülşen’e saldırıldığının ileri sürüldüğü dilekçede, sanatçı üzerinden de reklamlarını yapmaya çalıştığı iddia edildi.

Dilekçede Gülşen’e karşı, Arto olarak bilinen Harutyan Dalga, Seren Serengil ve Bircan Bali hakkında 6284 Sayılı Kanuna Göre Koruma Kararı gereğince uzaklaştırma ve koruma tedbir kararları uygulanması istendi.

İstanbul Aile Mahkemesi talebi inceleyerek, şiddet mağduru olduğu iddia olunan Gülşen Çolakoğlu’nun beyana göre karşı yanlardan gelebilecek şiddete yönelik yakın ve tehlikeli davranışlara açık olduğu, korunması gerektiği kararına vardı.

ZORLAMA HAPİS
Mahkeme üç ismin Gülşen’e karşı, şiddet tehdidi, hakaret, aşağılama veya küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına, iletişim araçlarıyla veya sair surette rahatsız etmemesine ve bu tedbirlerin bir ay süreyle uygulanmasına karar verdi.

Mahkeme tedbir kararının ihlal edildiği takdirde zorlama hapsine başvurulacağını da Harutyan Dalga, Seren Serengil ve Bircan Bali’ye hatırlattı
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum