Galatasaray'dan Türkiye'de bir ilk! NFT koleksiyonu piyasaya çıkıyor

Galatasaray, kurucusu ve bir numaralı üyesi Ali Sami Yen’in anısına çıkaracağı NFT koleksiyonu ile başlayarak, sezon boyunca kulüp tarihinin önemli olaylarını vurgulayan tarihi bir koleksiyonu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. 3 bölümden oluşan koleksiyonun ilki 1 Ekim’de piyasaya çıkacak. Galatasaray, bu projesiyle Türkiye'de bir ilki gerçekleştirecek.

Galatasaray'dan Türkiye'de bir ilk! NFT koleksiyonu piyasaya çıkıyor
28 Eylül 2021 - 12:15

Galatasaray, Türkiye'de bir ilke imza atıyor. Sarı Kırmızılılar, kurucusu ve bir numaralı üyesi Ali Sami Yen'in anısına çıkaracağı NFT koleksiyonunu 1 Ekim'de piyasaya sürecek.

Türkiye'nin ilk NFT projesini hayata geçirmeye hazırlanan Galatasaray, küresel markalarla işbirliği sağladı. Ali Sami Yen NFT Koleksiyonu,  Shirtum ve Capitol Block iş birliği ile  hazırlandı. Ali Sami Yen NFT koleksiyonu, Türkiye'de piyasaya sürülen ilk NFT koleksiyonu özelliğini gösteriyor.

Legendary, Mythical ve Iconic olmak üzere; 3 bölümden oluşan ve 1 Ekim’de ilkinin arz edileceği Ali Sami Yen NFT Koleksiyonu, Galatasaray ve Shirtum’un web sitelerinden satın alınabilecek

1 Ekim günü ilk bölümü sunulacak olan NFT koleksiyonun geri kalan kısımları ise 8 Ekim ile 15 Ekim günlerinde sunulacak.


YORUMLAR

  • 0 Yorum