Fulya Öztürk'ün programında akılalmaz olay: Arkadaşına kaçıp çocuk yapan eşinden boşanmak istemedi, kavga çıktı!

Fulya ile Umudun Olsun programında akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Evli olmasına rağmen evden kaçarak eşinin arkadaşından çocuk yapan Fatma, eşi Yusuf'tan ayrılmak için programa başvurdu. Yusuf ise "Onların aşkına inanmıyorum. Boşanmayacağız" diyerek boşanmayı reddetti. Yusuf'un sözleri sonrası stüdyo karıştı.

Fulya Öztürk'ün programında akılalmaz olay: Arkadaşına kaçıp çocuk yapan eşinden boşanmak istemedi, kavga çıktı!
28 Aralık 2021 - 10:01

FOX TV ekranlarında yayınlanan Fulya Öztürk'ün sunuculuğunu yaptığı Fulya ile Umudun Olsun programında akıllara durgunluk veren olaylar ele alınmaya devam ediyor. Son olarak evli olmasına rağmen başka birisine kaçarak ondan bir de çocuk sahibi olan Fatma isimli kadın, eşi Yusuf'tan boşanabilmek için programa başvurdu.


Kesinlikle boşanmayacağını ifade eden Yusuf'u sözleri, stüdyoda tansiyonu bir anda yükseltti. Erdoğan ve Fatma'nın aşkına inanmadığını belirten Yusuf'a ikilinin tepkisi çok sert oldu.


Erdoğan, "Ben sevmesem çocuk yapar mıyım, biz yuva yaptık çocuk oyuncağı mı bu?" diyerek tepki gösterirken, Fatma ise Yusuf'un üzerine yürüyerek "Benden boşanacaksın, ayrılacaksın" diye bağırdı.


Olaylar sonrası sunucu Fulya Öztürk bile şaşkınlığa düşerek "Sen Fatma'yla resmi nikahla evlisin ve siz boşanmadan Erdoğan'a gidip çocuk yapması kabul edilir bir şey değil, ahlaki bir şey de değil haklısın Yusuf. Ama bu kadın bas bas bağırıyor, ben seni sevmiyorum diye." ifadelerini kullandı. Yusuf ise "Korktuğu için öyle diyor" dedi.


YORUMLAR

  • 1 Yorum