Filenin Sultanları'nı hedef alan İhsan Şenocak'a AKP'den tek tepki Tuba Durgut'tan geldi!

Tokyo2020'de son olimpiyat şampiyonu Çin'i 3-0 deviren Filenin Sultanları'nı hedef alan İhsan Şenocak isimli ilahiyatçıya AKP'den tepki gösteren isim, İstanbul Milletvekili Müşerref Pervin Tuba Durgut oldu.

Filenin Sultanları'nı hedef alan İhsan Şenocak'a AKP'den tek tepki Tuba Durgut'tan geldi!
26 Temmuz 2021 - 17:58
İhsan Şenocak isimli ilahiyatçı, 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları’nda Çin’i 3-0 mağlup ederek büyük bir başarı kazanan A Milli Kadın Voleybol Takımı’nı hedef alan bir paylaşım yapmıştı. Şenocak'a AKP'den tek tepki gösteren isim ise İstanbul Milletvekili Müşerref Pervin Tuba Durgut oldu.

Durgut, "Din kisvesi altında gizli muhalefet yapanlara kanmayalım" diyerek, "Bu ülkenin bütün kızları başımızın tacıdır. Nokta" ifadelerini kullandı.

Turgut, şöyle dedi;
"Bu ülkeyi sahte fay hatlarıyla bölmeye çalışanlara aldırmayalım. Din kisvesi altında gizli muhalefet yapanlara kanmayalım. BU ÜLKENİN BÜTÜN KIZLARI BAŞIMIZIN TACIDIR. Nokta!"

ŞENOCAK NE DEMİŞTİ?
Şenocak paylaşımında, “İslamın Kızı! Sen oyun alanlarının değil, imanın, iffetin, ahlakın, hayanın, edebin SUTANISIN; sen "burnunu göstermekten utanan" ANALARIN EVLADISIN. Ekranlara ve sakallı ağabeylerinin popüler kültürün kurbanlarına "sultan" demesine aldanmayasın! Umudumuz da, duamız da SENSİN!” ifadelerini kullanmıştı. 
 

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Mert
  2 ay önce
  Kim bu adam ya? Kimdir bu Şenocak denilen zat? Allah mısın lan sen yoksa Peygamber mi? Sana ne milletin kıçından? Sana giren çıkan nedir?
 • dogrusu bu
  2 ay önce
  Yavsak müptezel, zavalli'nin biri.......hepsi bu sanki Ülkeye bir b*k üretip katkisi var! Din üzerinden kan emici Embesiller..