Fenerbahçe'de Vitor Pereira'dan istifa açıklaması! Pereira istifa sorusuna cevap verdi!

Fenerbahçe teknik direktörü Vitor Pereira, Süper Lig'in 16 haftasında alınan Gaziantep mağlubiyetinin ardından istifa sorunlarına cevap verdi.

Fenerbahçe'de Vitor Pereira'dan istifa açıklaması! Pereira istifa sorusuna cevap verdi!
14 Aralık 2021 - 09:22


Fenerbahçe, Süper Lig’in 16. haftasında deplasmanda Gaziantep Futbol Kulübü'ne 3-2 mağlup oldu. İstikrarsız ilerleyişini sürdüren Fenerbahçe, 27 puanda kalırken, Gaziantep FK ise puanını 21'e çıkardı.

Müsabakadan sonra basın toplantısında açıklamalarda bulunan Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, beklemedikleri ve hiç istemedikleri bir mağlubiyet aldıklarını söyleyerek üzgün olduklarını vurguladı. Pereira istifa sorusuna cevap verdi.

Pereira, “İstifa kararı gazetecilerle konuşulacak bir konu değildir” dedi.

"TAKIM YORGUN DEĞİLDİ, FIRSATLARI DEĞERLENDİREMEDİK"
Avrupa dönüşü yaşanan puan kayıplarına da değinen Pereira, "Ben bugünkü puan kaybının Avrupa maçıyla bir ilgisi olduğunu düşünmüyorum. Çünkü takımım yorgun değildi. Fırsatlarda bulduk ancak değerlendiremedik" diye konuştu.

Pereira, "Bu maçı kazanmak için hazırlanmıştık. Bu seviyede olmaması gereken bir hatayla geriye düştük. Birinci golü yedikten sonra savaştık beraberliği yakaladık. İkinci golü ararken yine bir hatadan ikinci golü yedik. Sonrasında beraberlik golünü attık. Ama yine bir hatadan üçüncü golü yedik. Bu seviyede bir takımın yapmaması gereken hatalar yaptık. Yaptığımız bireysel hataların sebebini ben de anlayamıyorum. Şampiyon olmak isteyen bir takımın bu fırsatları kaçırmaması gerekir" dedi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum